مدیر جدید باشگاه پرسپولیس انتخاب شد

تیم پرسپولیس تهران در هفته های اخیر با مشکلات و اختلافات زیادی روبرو شده است. یکی از آنها قطعا هیئت مدیره بود که نیاز به تغییرات اساسی دارد. در ادامه سایت ورزشی با ما همراه باشید با مدیر جدید باشگاه پرسپولیس انتخاب شد.

 

مدیر جدید باشگاه پرسپولیس

به گزارش سایت ورزشی به نقل از خبرگزاری های داخل ایران، مدیر عامل باشگاه پرسپولیس با صدور حکمی پیشکسوت فوتبال تیم را به سمت سرپرست معاونت ورزشی این باشگاه منصوب نموده است. حسین بادامکی بازیکن سالهای قبل قرمزها در طول شش فصل حضورش توانست در 180 مسابقه برای پرسپولیسی ها به میدان برود. بادامکی رسما مدیر جدید باشگاه پرسپولیس شده است. او سابقه پوشیدن پیراهن تیم ملی را نیز در دوران حرفه ای خودش داشته است. حسین بادامکی از جمله فوتبالیست های خوب کشورمان در سال های اخیر بوده که توانسته با پیراهن سرخ پوشان قهرمانی در لیگ برتر خلیج فارس ، جام حذفی را تجربه کند. حسین بعد از دوران بازی به سمت های اجرایی و مدیریتی در فوتبال مشغول شد و مدتی نیز سرپرست هیات فوتبال مشهد را تجربه می کرده است.

مدیر جدید باشگاه پرسپولیس انتخاب شد

 باشگاه پرسپولیس نیز از محمد محمدی قبل از این در این سمت حضور داشت. و عملکرد مناسبی از خودش نشان داده بود قدردانی کرده است. تیم پرسپولیس احتمالا در هفته های بعدی تغییرات بیشتری در پست های مدیریتی خودش بزند. یکی از آنها رضا درویش است. که زمزمه هایی مطرح شده که احتمالا به علت اختلاف بین گل محمدی و ایشان یکی از آنها از تیم خواهد رفت. هیات مدیره پرسپولیس حتی برخی اختیارات این مدیرعامل را نیز کاهش داده است. باید ببینیم که در هفته های پیش رو چه اتفاقاتی در دفتر باشگاه پرسپولیس رخ می دهد. آیا گل محمدی باقی خواهد ماند یا رضا درویش برکنار خواهد شد؟ لطفا نظرات و دیدگاه تان را در بخش کامنت ها درج نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *