مجسمه جدید رونالدو در عربستان سوژه شد

در ساعات قبل عکسی از مجسمه کریستیانو رونالدو بازیکن مشهور پرتغالی باشگاه النصر عربستان در موزه ای بنام وی در فضای مجازی منتشر شده است. این عکس حسابی در اینستاگرام جنجالی شد و در ادامه سایت ورزشی با ما همراه شوید. مجسمه جدید رونالدو در عربستان سوژه شد

مجسمه جدید رونالدو در عربستان سوژه شد

به گزارش سایت ورزشی، کریستیانو رونالدو یکی از محبوب ترین فوتبالیست های جهان است. که شهرت فوق العاده ای از آن بدست آورده است. و جزو مشهورترین چهره اینستاگرام در دنیا است. در ساعات قبل عکسی از این بازیکن در موزه ای که بنام او می باشد، در فضای مجازی منتشر شد. کریس رونالدو محبوب ترین ستاره فوتبال جهان که در باشگاه النصر عربستان توپ می زند. موزه رونالدو یکی از برجسته ترین بخش هایی است که طرفداران در طول رویداد موسوم الریاض از آن بازدید می کنند. بنابر گزارشات مطبوعات و روزنامه های سعودی، موزه رونالدو یکی از مهم ترین پروژه های شخصی او در عربستان است. رونالدو یکی از ثروتمندترین چهره های ورزشی جهان است. که با یک قرارداد هنگفت و تاریخی به کشور عربستان آمد. و عضو باشگاه النصر شد.

کریستیانو رونالدو سورپرایز ویژه قطری ها را خراب کرد

موزه جذاب و زیبا که برای نمایش تمامی دستاوردهای گروهی و فردی ستاره محبوب پرتغالی و کاپیتان النصر در طول دوران حرفه ای خودش ایجاد شده است. ساعات قبل عکسی از مجسمه رونالدو در این موزه در شبکه های اجتماعی منتشر شده است. در موزه کریس رونالدو جدول زمانی دوران حرفه ای بازیکن مطرح فوتبال و مهم ترین جوایز تیمی و فردی ایشان از جمله توپ طلا و لیگ قهرمانان اروپا نمایش داده شده است. علاوه بر این، موزه کریستیانو رونالدو دارای بخش‌ها و بازی‌های ویژه‌ای است که برای کودکان و بزرگسالان ایده‌آل است تا از تجربه‌ای همه‌جانبه لذت ببرند. در ادامه عکس مجسمه رونالدو را در موزه ایشان مشاهده میکنید که چندان شباهتی به او ندارد. نظر شما چیست؟

مجسمه جدید رونالدو در عربستان سوژه شد

mohamadnd
20 نوامبر 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *