لقبی که اماراتی‌ها به فرهاد مجیدی دادند

فرهاد مجیدی یکی از مربیان توانمند و پرقدرت ایرانی است که در تیم اتحاد کلباء و لیگ امارات حضور دارد. فرهاد یکی از اسطوره های فوتبال استقلال تهران بود که در سال های اخیر با حضورش در تیم اتحاد کلباء توانسته شگفتی جدیدی در این باشگاه به وجود آورد. در ادامه سایت ورزشی با ما همراه شوید. لقبی که اماراتی‌ها به فرهاد مجیدی دادند.

لقبی که اماراتی‌ها به فرهاد مجیدی دادند

به گزارش سایت ورزشی، فرهاد مجیدی یک تیم سرسخت و قدرتمندی را ساخته است. این سخنان را یک شخصی بنام احمد الحوری کارشناس فوتبال امارات در شبکه شارجه اسپورت در تحلیل عملکرد سرمربی سابق استقلال در دو فصل حضورش روی نیمکت اتحاد کلباء به زبان آورده است. فرهاد مجیدی بعد از اینکه استقلال تهران را قهرمان لیگ ایران کرد. و بدون باخت این اتفاق رخ داد، حالا دو فصل قبل به امارات آمد و هدایت تیم اتحاد را برعهده گرفت. حتی احتمال دارد که این سرمربی ایرانی بتواند اتحاد کلباء را تا بالای جدول برساند. فرهاد در این زمینه از بازیکن باهوش ایرانی همانند مهدی قائدی بهره برد تا بتواند بردهای شیرین تری بدست آورد.

واکنش فرهاد مجیدی به اخراج قائدی در مقابل العین: چشم به بازی بعدی داریم

کارشناسان اماراتی در تحلیل خودشان از بازی اتحاد کلباء و العین صدرنشین گروه امارات با نتیجه تساوی 2-2 به تمجید از مجیدی کاربلد پرداختند. آنها گفتند که مجیدی در طول دو فصل حضورش در تیم کلباء موفق شده یک تیم قوی بسازد. و همیشه تیم های بزرگ امارات را به چالش کشیده است. کارشناسان اماراتی اعتقاد دارند که فرهاد مجیدی در امارات به یک مربی صاحب سبک تبدیل شده است. او برای خودش مکتب به وجود آورده است. مجیدی که حتی زمانی در فوتبال استقلال نیز درخشان ظاهر می شد. و توانایی های هدایت تیم نیز در دو سال گذشته در مقابل تیم های بزرگ امارات نشان داده که خود به عنوان یک مربی جوان و موثر ایرانی است.

mohamadnd
10 دسامبر 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *