تفریح انرژی مثبت علیرضا جهانبخش با مادرش در هلند

علیرضا جهانبخش بازیکن فاینورد هلند عکسی از خودش به نمایش گذاشت که با مادر و خانواده اش در حال وقت گذرانی است. جهانبخش این روزها در لیگ Eredivisie هلند توپ می زند و عملکرد درخشانی نیز از خودی به نمایش می گذارد. جهانبخش بازیکن تیم ملی فوتبال ایران نیز می باشد. در ادامه سایت ورزشی با تفریح انرژی مثبت علیرضا جهانبخش با مادرش در هلند همراه شوید.

تفریح انرژی مثبت علیرضا جهانبخش با مادرش در هلند

به گزارش سایت ورزشی، بازیکن و وینگر ایرانی تیم فاینورد هلند این روزها با مصدومیت دست و پنجه نرم می کند. او ویدیو جالب از خودش در کنار خانواده در کشور هلند منتشر کرده است. علیرضا که چند سالی است به عنوان لژیونر در فوتبال اروپا کار می کند و زندگی خود را در هلند قرار داده است. خانواده اش نیز در کنار او حضور دارند. بازیکن ایرانی که مصدومیت پیدا کرده است. فیلم جالبی از وقت گذرانی با خانواده اش در اینستاگرام منتشر کرد.

جهانبخش در توضیح این ویدیو کوتاه نوشت: «کار گروهی و پختن نون محلی با پدر و مادر». جهان بخش و مادرش در آشپزخانه حضور دارند. آنها در حال پخت نون هستند.

تیم بعدی علیرضا جهانبخش کجاست؟ | علیرضا جهانبخش در MLS؟

علیرضا جهانبخش در اولین مسابقه تیم ملی فوتبال ایران در دور نخست مرحله انتخابی جام جهانی 2026 آسیا حضور ثابت داشت و در مقابل هنگ کنگ بازی کرد. اما به دلیل آسیب دیدگی نتوانست به بازی خودش ادامه دهد. در دقیقه 74 زمین مسابقه را با عصبانیت ترک کرد. و روی نیمکت نشست تا مصدومیت او ادامه دار باشد. به نظر می‌رسد خانواده جهانبخش برای کمک کردن به او در این روزهای سخت در کنار او حضور پیدا کرده‌اند. به نظر شما علت مصدومیت بازیکنان تیم ملی در روزهای اخیر چیست؟ آیا از چمن و کیفیت بد زمین مسابقه در سطح آسیا است؟ یا اینکه بازیکنان از شرایط بدنی مناسب برخوردار نیستند.

 

تفریح انرژی مثبت علیرضا جهانبخش با مادرش در هلند

mohamadnd
10 دسامبر 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *