بیماری دردناک سرمربی تیم ملی

امیر قلعه نویی سرمربی تیم ملی فوتبال ایران در روزهای اخیر به دلیل بیماری سنگ کلیه تحت نظر پزشکان قرار گرفته است. آقای قلعه نویی به دلیل درد در کلیه در روزهای اخیر به پزشک مراجعه می کند و متوجه سنگ در کلیه خودش می شود. در ادامه سایت ورزشی با بیماری دردناک سرمربی تیم ملی همراه شوید.

 

بیماری دردناک سرمربی تیم ملی

به گزارش سایت ورزشی، سرمربی تیم ملی فوتبال ایران این روزها بازی های مقدماتی جام جهانی 2026 را سپری می کند. و درمقابل هنگ کنگ موفق شدند پیروز شوند. بازی بعدی آنها با ازبکستانی ها است. در بحبوحه برگزاری مسابقه با هنگ کنگ امیرخان به دلیل بیماری سنگ کلیه در یکی از جلستان تمرین حاضر نشده بود. بعد از این دیدار نیز در یک بیمارستان بستری شد تا پزشکان او را مداوا نمایند. سنگ کلیه یکی از دردناکترین امراض در دنیاست که بسیاری از انسان ها به دلیل آب های شهری، تغذیه نامناسب و کلیه سنگ ساز به آن دچار می شوند.

حضور تاج و قلعه نویی در اردوی نساجی

از آنجایی که تیم ملی در این هفته عازم شهر تاشکند شد، قلعه نویی باید بعد از برگشتن از ازبکستان دوباره به پزشکان مراجعه نماید. تا وضعیت او را بررسی کنند. با این حال قلعه نویی پیش از سفر به شهر تاشکند ازبکستان با درد ناشی از سنگ کلیه در اردوی تیم ملی روبرو شد. و با همان وضعیت به اردوی تیم ملی رفت. تا با بچه های ایران با ازبک ها دیدار نمایند. مصاف تیم ملی فوتبال ایران با ازبکستان در مسیر صعود به جام جهانی در این سه شنبه در شهر زیبای تاشکند برگزار می شود. چند وقت قبل در فینال کافا دو تیم باهم رقابت کردند که با پیروزی تیم ملی ایران و قهرمانی در این رقابت های دوستانه به اتمام رسید. به نظر شما آیا امیر قلعه نویی با صعود به جام جهانی می تواند شگفتی بیافریند؟

mohamadnd
20 نوامبر 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *