برف بازی خانوادگی رونالدو در عربستان

جورجینا رودریگز نامزد کریس رونالدو از بخش ویژه و مخصوص منزل شخصی خود در عربستان سعودی رونمایی کرده است. شاید هیچکس باورش نمی شود که در کشور عربستان این زوج بتوانند برف بازی در خانه شان را تجربه نمایند. در ادامه سایت ورزشی با برف بازی خانوادگی رونالدو در عربستان همراه شوید.

 

برف بازی خانوادگی رونالدو در عربستان

به گزارش سایت ورزشی، کریستیانو رونالدو و جورجینا اخیرا تولد شش سالگی یکی از فرزندان خود را جشن گرفتند. نامزد رونالدو بر طبق معمول عکس هایی از تصاویر جشن خانوادگی خود را در اینستاگرام خود منتشر نموده است. یک عکس شگفت انگیز و خاص از این خانواده معروف در اینترنت منتشر شد. در این عکس رونالدو و خانواده اش در خانه شخصی خود مشغول برف بازی هستند. ظاهرا به نظر رسیده که یک فضای مخصوص با امکانات ویژه و لوکس در ویلای شخصی رونالدو در عربستان ارائه شده است. کریستیانو سال قبل با قرارداد هنگفت و تاریخی به باشگاه النصر عربستان پیوست و یکی از زمزمه ها در آن زمان ارائه یک خانه لاکچری و لوکس برای زندگی است.

برف بازی خانوادگی رونالدو در عربستان

منزل شخصی کریستیانو بعد از عضویت در باشگاه النصر یکی از دستاوردهای او در قراردادش بود. البته کریستیانو قبل از این هم در خانه لوکس و مجلل در اسپانیا زندگی می کرد. بازیکن مشهور و ثروتمند پرتغالی عمارت و خانه های لوکس زیادی دارد. یکی از پردرآمدترین بازیکنان فوتبال جهان که بیزینس های فراوانی دارد و همیشه سعی می کند خاص به نظر بیاید و از بهترین امکانات در زندگی خود و خانواده اش بهره مند شود. با این حال بعد از پیوستن این فوتبالیست به النصر سروصداهای زیادی درباره خانه اش که توسط دولت عربستان داده شده وجود داشته است. نظر شما در این باره چیست؟ آیا کریس رونالدو بعد از النصر به اروپا باز می گردد؟ یا فوتبالش در ریاض به پایان می رسد؟

خانه‌ی لوکس رونالدو در پرتغال | همسایه‌ها، شاکی و عصبانی از قصر رونالدو!

mohamadnd
20 نوامبر 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *