مهاجم پرسپولیس غایب بزرگ دربی

با پایان رقابت های لیگ برتر فوتبال ایران و مشخص شدن قهرمانی باشگاه پرسپولیس در این دوره از رقابت های حساس و جذاب حالا به فینال جام حذفی نزدیک می شویم. پرسپولیس با شکست تیم هوادار و استقلال با حذف نساجی توانستند بعد از سالها دوباره در فینال روبروی هم قرار بگیرند. مهاجم پرسپولیس غایب بزرگ دربی مشخص شده است. در ادامه سایت ورزشی همراه ما باشید.

 

فینال حساس شهرآورد جام حذفی فوتبال ایران:

تیم های استقلال و پرسپولیس دو رقیب سنتی و دیرینه تهرانی هستند که طرفدارانشان کل کل زیادی باهم دارند. استقلال تخصص دارد که جام حذفی را تساوی بگیرد یا در ضربات پنالتی کار قرمزها را یکسره کند! ساپینتو برای بقا در تیمش نیاز دارد که حداقل یک جام بدست آورد. حداقل برای حفظ آبروی خودش باید پرسپولیس را شکست دهد. یحیی گل محمدی با تیم فوق العاده قدرتمند خودش به دنبال کسب جام دوگانه است. باید ببینیم که کدامیک از این دو تیم موفق به کسب عنوان قهرمانی حذفی می شوند؟

مهاجم پرسپولیس غایب بزرگ دربی

مهاجم پرسپولیس غایب بزرگ دربی

لئاندرو پریرا مهاجم برزیلی تیم پرسپولیس به دلیل مصدومیت در مسابقه با استقلال غایب بزرگ تیم قرمزها لقب گرفته است. فینال جام حذفی دربی پایتخت چهارشنبه ساعت 19:45 در استادیوم آزادی بین دو تیم سرخابی دنبال می شود. لئاندرو پریرا مهاجم برزیلی باشگاه پرسپولیس تهران به دلیل مصدومیت دربی حساس جام حذفی را از دست خواهد داد. پریرا در تمرینات اخیر تیمش دچار مصدومیت شد و بعد از اینکه کادر پزشکی وضعیت او را بررسی کرد، مشخص شد که قطعا فینال جام حذفی در مقابل استقلال را از دست خواهد داد. تا این لحظه بقیه بازیکنان باشگاه مشکلی بابت همراهی این تیم در دربی ندارد و پریرا تنها غایب سرخپوشان است. پس پریرا مهاجم پرسپولیس غایب بزرگ دربی می باشد و باید ببینیم که در نبود او عیسی آل کثیر یا مهدی عبدی و بقیه بازیکنان چکار می کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *