ساعت دربی تغییر پیدا کرد

تیم های استقلال و پرسپولیس در حساس ترین مسابقه جام حذفی چند سال اخیر فینال بهم برخورد کردند. شهرآورد 101 در جام حذفی اتفاق افتاد و قرمزها باید در برابر آبی ها قرار بگیرند. یکی از نکات قابل توجه ساعت دیدار مسابقه شهرآورد بود که ساعت دربی تغییر پیدا کرد و در ادامه سایت ورزشی با ما همراه شوید.

ساعت دربی ۱۰۱ تغییر کرد

مسابقه فینال جام حذفی بین استقلال و پرسپولیس بر اساس اعلام روابط عمومی سازمان لیگ فوتبال تغییر یافت. مسابقه سرخابی ها در فینال جام حذفی ساعت 19:45 دقیقه روز چهارشنبه 10 خرداد ماه در استادیوم آزادی دنبال می شود. قبل از آن قرار بود فینال از ساعت 18:30 برگزار شود. به تشخیص نهادهای ذی صلاح ساعت برگزاری صد و یکمین شهرآورد تهران تغییر یافت. پرسپولیس و استقلال حسابی خودشان را برای این دیدار حساس آماده کرده اند.

ساعت دربی تغییر پیدا کرد

فینال جام حذفی شبانگاهی شد

چند روز قبل بود که خبرهایی مطرح شد احتمال دارد ساعت بازی تیم های استقلال و پرسپولیس در فینال جام حذفی تغییر خواهد کرد. به گزارش سایت ورزشی بر اساس برنامه ای که سازمان لیگ اعلام کرد دربی فینال جام حذفی پایتخت روز چهارشنبه برگزار می شود و با اندکی تغییر در تایم آن استقلال به مصاف پرسپولیس خواهد رفت. پرسپولیسی که در این فصل با قدرت جام قهرمانی لیگ برتر را بالای سر برد و حالا به دنبال کسب دوگانه است.

بر اساس منابع موثف احتمال زیاد دربی پایتخت از ساعت 19:45 و حتی ساعت 20 برگزار شود و بازی کمی تاخیر خواهد داشت. یکی از عوامل سازمان لیسگ در واکنش به این مسئله بیان داشت: احتمال تغییر ساعت وجود دارد و بعید نیست بازی ساعت ۲۰ آغاز شود اما هنوز چیزی به صورت رسمی ابلاغ نشده و به محض اینکه اعلام شود قضیه را رسانه‌ای خواهیم کرد. به نظر شما چرا ساعت دربی تغییر پیدا کرد؟ لطفا نظرات و دیدگاه تان را در بخش کامنت ها بنویسید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *