با پدیده ایران در السد آشنا شوید!

یکی از پدیده های فوتبال ایران قطعا محمد امین حزباوی مدافع تیم فولاد خوزستان است. ملی پوش ایرانی با قرارداد 5 ساله از ابتدای فصل 24-2023 رسمی شده است. در ادامه سایت ورزشی با پدیده ایران در السد آشنا شوید!

 

محمد امین حزباوی پدیده فوتبال ایران:

حزباوی جزو پدیده های فوتبال ایران است که حالا باید شاهد حضورش در السد باشیم. این بازیکن به مدت 5 سال برای این تیم قطری بازی خواهد کرد. روزنامه الوطن گزارش داد: جذب مدافع ایرانی انجام شده و او از فولاد به السد خواهد آمد. رسانه قطری در ادامه نوشت: بازیکن 20 ساله ایرانی یکی از استعدادهای جوان در خاورمیانه و آسیا است. او بازوبند کاپیتان تیم ملی جوانان ایران حالا از فصل بعدی باید برای السد توپ بزند.

با پدیده ایران در السد آشنا شوید!

قبلا نیز کنفدراسیون فوتبال آسیا از این بازیکن به عنوان یکی از ستاره های آینده دار فوتبال قاره کهن یاد کرد. قهرمان 16 دوره لیگ قطر در فصل قبل دستش از جام های قهرمانی کوتاه ماند. این تیم ثروتمند قصد دارد با نقل و انتقالات جدید به کمک مدافع و مهاجمین خودش بیاید. با تقویت تیم می تواند دوباره به فرمانروایی فوتبال قطر بازگردد.

 

در ادامه می توانید ببینید:

5 تا از اسطوره های فوتبال ایران

با پدیده ایران در السد آشنا شوید!

با پدیده ایران در السد آشنا شوید!

محمد امین حزباوی بازیکن پست مدافع فولادی ها حالا می تواند در لیگ قطر خودش را بیشتر نشان دهد. باشگاه السد رسما قرارداد خود را اعلام کرد و خبر داد که با حزباوی به مدت 5 سال قرارداد امضاء کرده است. فوتبالیستی که در این فصل عملکرد بی نظیری از خودش در خوزستان نشان داد و حتی در لیگ قهرمانان آسیا نیز خوش درخشید و همین باعث شد تا بسیاری از تیم ها خواهان به خدمت گرفتنش باشند. بر اساس ادعای نشریه الوطن ، مسئولان قطری به دنبال استعدادهای جدید و نوشکفته هستند. لطفا نظرات و دیدگاه تان را در زمینه بازیکن پدیده جدید فولاد در بخش کامنت ها درج نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *