توافق نهایی بلینگهام با رئال مادرید

جود بلینگهام ستاره دورتموند آلمان آماده انتقال به رئال مادرید اسپانیا شده است. بلینگهام از مدت ها قبل خبرش در زمینه انتقال به این تیم اسپانیایی مطرح شده بود. و ظاهرا در این روزها دو تیم در این زمینه به توافق دست یافتند. در ادامه سایت ورزشی با مطلب توافق نهایی بلینگهام با رئال مادرید همراه ما باشید.

 

جود بلینگهام در رئال مادرید؟!

بر اساس اعلام فابریتزیو رومانو خبرنگار حوزه نقل و انتقالات بازیکنان. جود بلینگهام ستاره دورتمند برای انتقال به رئال به توافق رسیده است. مذاکرات دو باشگاه مطرح اروپایی در حال انجام می باشد و در مرحله آخرش قرار دارد. دو باشگاه حتی در این زمینه قرار ملاقات گذاشتند تا انتقال را نهایی نمایند. ستاره دورتموند بازیکن فوق العاده ای که حساس ترین روزهای دوران فوتبالی اش را سپری می کند و هنوز برای پیشرفت کردن جا دارد.

توافق نهایی بلینگهام با رئال مادرید

او قبلا مصدومیت داشت و حتی اجازه حضور در مسابقه سرنوشت ساز قهرمانی بوندسلیگا را به او نداده بودند. دیداری که ممکن است آرزوی غیرممکن دورتموند برای قهرمانی در لیگ آلمان را به واقعیت تبدیل کند. ظاهرا اصل ماجرا این است که فوتبالیست ستاره تمام مذاکرات را در چند ماه اخیر با رئال را می دانست و در چند روز آینده مشخص می شود که مدیران باشگاه به توافق دست پیدا می کنند.

 

توافق نهایی بلینگهام با رئال مادرید

نماینده رئال مادرید اسپانیا چند روز پیش سفری به آلمان داشت که باعث ایجاد توافق نهایی با مدیران دورتموند برای انتقال جود شد. قرار است امضاء قرارداد تا پایان رقابت های فصل بوندسلیگا به عقب بیفتد و انتقالی که از اوایل ماه آینده رسمی خواهد شد. مدیران و کادر فنی رئال اعتقاد دارند که جذب بلینگهام یک اقدام استراتژیک برای باشگاهشان است.

توافق نهایی بلینگهام با رئال مادرید

پرز و آنخل سانچز یک جلسه با آنچلوتی برگزار نمودند و مربی ایتالیایی در جریان تمامی شرایط مذاکره و آمادگی طرفین برای انتقال بازیکن انگلیسی به برنابئو قرار گرفت. رئال بابت انتقال این بازیکن 100 میلیون یورو پرداخت می کند. البته شاید با بندهای پاداش و عملکرد و حضورش در زمین افزایش یابد. جود همانند بسیاری از خریدهای رئال در چند فصل اخیر پیشنهادات بهتری از لحاظ مالی است. اما اولیت او حضور در این باشگاه بوده است. جود حتی در دسته اول دستمزدهای رئال قرار ندارد و قرارداد شش ساله پیش پایش قرار دارد و می توان این هافبک را جزو پردرآمدترین بازیکن تیم تبدیل نماید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *