احتمال اضافه شدن یک امتیاز به سپاهان

احتمال اضافه شدن یک امتیاز به سپاهان ، اگر تیم سپاهان اصفهان در آخرین روز لیگ برتر با تیم های استقلال یا پرسپولیس یا هردوی آنها هم امتیاز باشد، قهرمان لیگ برتر لقب می گیرد. احتمالا یک امتیاز به این تیم افزوده می شود. در ادامه سایت با اخبار ورزشی همراه ما باشید.

 

حساسیت لیگ در روزهای پایانی:

به گزارش سایت ورزشی ، حساسیت در چند هفته باقی مانده لیگ برتر بسیار به اوج خودش رسیده است. با توجه به اینکه سپاهان در مقابل تراکتورسازی تبریز شکست خورد و استقلال با سپاهان هم امتیاز شد و پرسپولیس نیز 1 امتیاز با این دو تیم اختلاف دارد.

احتمال اضافه شدن یک امتیاز به سپاهان

حساسیت های لیگ بالا رفت و هواداران سه باشگاه امید دارند که تیم شان در کورس بالای جدول از دو رقیب دیگر سبقت بگیرند و در پایان جام قهرمانی را بالای سر ببرند.سپاهان و استقلال با 52 امتیاز در جایگاه اول و دوم ، پرسپولیس با 51 امتیاز در جایگاه سوم جدول لیگ برتر بیست و پنجم دارند. اعضای هر سه تیم برای کسب بهترین نتایج در پنج هفته پایانی و قرار گیری در صدر جدول مسابقات تلاش می نمایند.

در روزهای قبل برخی به بررسی پنج مسابقه پایانی تیم های سپاهان، پرسپولیس و استقلال پرداختند. آنها به گمانه زنی ها درباره قهرمان این فصل از رقابت های لیگ برتر پرداختند. قطعا بازی های رودر رو دو تیم در دربی تهران جزو مهم ترین مسابقه تعیین کننده قهرمان این رقابت ها است. تساوی سرخابی ها می تواند راه را برای سپاهانی ها هموار کند. قطعا هرکدام از تیم ها برنده دربی شود با انگیزه بالاتر شانس زیادی برای قهرمانی دارد. البته در کنار تمام این مسئله ها سپاهانی ها یک امتیاز ویژه ای دارند که شاید در روزهای آخر مسابقات یک پوئن مثبت باشد.

احتمال اضافه شدن یک امتیاز به سپاهان

احتمال اضافه شدن یک امتیاز به سپاهان

هیات رییسه سازمان لیگ فوتبال و فدراسیون قبل از شروع مسابقات یک قانون جدیدی را در لیگ ابلاغ کردند. ملاک تعیین قهرمان و تیم های سقوط کننده در صورت هم امتیازی آنها در جدول، بازی های رودروی آنها در رفت و برگشت نیز ملاک می باشد. البته در سال های قبل تفاصل گل جزو ملاک های اصلی قهرمانی یا سقوط تیم ها بودند. حتی چند سال قبل استقلال یا سپاهان طعم قهرمانی را با تفاضل گل چشیده بودند. اگر در لیگ امسال نیز تیم ها در روزهای پایانی مسابقات هم امتیاز شوند، اولین نکته ای که بررسی می شود بازی های رودرو می باشد که سپاهان از این حیث جلوتر از بقیه تیم ها است.

شاگردان ژوزه مورایس یک امتیاز بالاتر

شاگردان ژوزه مورایس یک امتیاز بالاتر

تیم اصفهانی سپاهان زیر نظر ژوزه مورایس در بازی رفت با استقلال نیز با نتیجه 2-0 پیروز شد. آنها حتی در بازی برگشت نیز 2-1 دوباره استقلال را شکست دادند. در مجموع آنها 4 برد شیرین در مقابل آبی ها داشته اند. آنها در دور رفت در اصفهان مقابل پرسپولیس مساوی شدند و بدون گل تمام شد. در بازی برگشت در ورزشگاه آزادی پرسپولیس با گل لحظات پایانی شکست خورد تا در مجموع در دو بازی 1-0 مقابل سرخ ها برنده باشند.

شاگردان ژوزه مورایس یک امتیاز بالاتر

اگر شرایط تیم ها در روز آخر لیگ در امتیازات مساوی شوند و سپاهان با یکی از دو تیم حتی هم امتیاز باشد، آنوقت زردپوشان سپاهانی بعد از بازی با مس جشن قهرمانی می گیرند و جام را بالای سر خواهند برد. امتیازی که استقلال و سپاهان از آن بی بهره هستند و شاید در لیگ امسال به نفع شاگردان مورایس باشد.

mohamadnd
11 آوریل 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *