انتخاب جایگزین فتح الله زاده در استقلال

انتخاب جایگزین فتح الله زاده در استقلال ، بعد از ماجراهای پیش آمده در امر مدیریت باشگاه استقلال، فتح الله زاده در برنامه زنده به طور شفاهی از مدیر عاملی باشگاه استعفا داده است. در ادامه سایت با این اخبار ورزشی همراه ما باشید.

 

انتخاب شخص جایگزین مدیر عامل استقلال:

حجت کریمی عضو هیات مدیره باشگاه استقلال تا زمان برگزاری مجمع، سرپرست این باشگاه شده است. فتح الله زاده در برنامه زنده تلویزیونی رسما خواهش کرد که با استعفایش موافقت شود. به همین علت هیات مدیره باشگاه در امروز یک جلسه ای تشکیل داد. اعضای هیات مدیره با استعفای دومین بار علی آقا موافقت کردند و فتح الله زاده رسما از باشگاه استقلال جدا شد. در این جلسه اعضای هیات مدیره برای انتخاب سرپرست موقت رای گرفتند و به نتایجی دست پیدا کردند. حجت کریمی عضو حال حاضر هیات مدیره استقلال فردی است که عنوان سرپرست امور جاری را در دستانش دارد.

انتخاب جایگزین فتح الله زاده در استقلال

همچنین محمد مومنی عضو دیگر کاندیدای سرپرستی باشگاه بود که با بیشترین رای کریمی فعلا این سمت را در دست دارد. البته حضور کریمی نیز فعلا دائمی نخواهد بود و تا زمان برگزاری مجمع استقلال توسط سازمان خصوصی سازی کارها را پیش برده تا اعضای هیات مدیره یک مدیر عامل جدید انتخاب نمایند.

انتخاب جایگزین فتح الله زاده در استقلال

انتخاب جایگزین فتح الله زاده در استقلال

حجت کریمی عضو هیات مدیره استقلال به احتمال زیاد تا زمان برگزاری مجمع سرپرست باشگاه استقلال می باشد. بعد از اینکه فتح الله زاده پرداختی و مطالبات استراماچونی را نداد و پولهایش را خرج کرد و افتضاحاتی به بار آورد و رسما در برنامه زنده اعلام استعفا کرده بود. حالا با برکناری ایشان موافقت شده است. ظاهرا این مدیر عامل هنوز تکلیف خودش را نمی داند.

مدیر عامل استقلال البته کتبی استعفای دوم خود را به هیات مدیره باشگاه ارائه نکرد. اما ظاهرا اینبار تصمیمش برای برکناری جدی شده است. اعضای هیات مدیره فعلا یک سرپرست موقت برای این باشگاه تهرانی انتخاب کرده اند. حجت کریمی عضو کنونی هیات مدیره باشگاه شخصیتی است که در صورت جدایی قطعی فتح الله زاده به عنوان سرپرست امور جاری می شود. حضور کریمی هم دائمی نخواهد بود و تا زمان برگزاری مجمع استقلال کارها را جلو خواهد برد.

انتخاب جایگزین فتح الله زاده در استقلال

اعضای هیات مدیره نیز امروز رسما با استعفا کردن مدیر عامل سابق موافقت کردند. فتح الله زاده دیگر مدیرعامل این باشگاه بزرگ نخواهد بود. اعضای هیات مدیره برای انتخاب یک سرپرست موقت رای گیری نمودند و به نتایجی دست یافتند. کریمی حالا به صورت موقت در این جایگاه قرار خواهد گرفت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *