ترکیب احتمالی پرسپوليس برای جنگ قهرمانی

ترکیب احتمالی پرسپوليس برای جنگ قهرمانی ، حساسترین دربی چند سال اخیر امروز از ساعت 16 به وقت تهران در استادیوم آزادی برگزار خواهد شد. در این بخش تغییرات و ترکیب احتمالی پرسپولیس در دربی صدم را خدمت شما ارائه کردیم. در ادامه سایت ورزشی همراه ما باشید.

 

تغییرات بازیکنان پرسپولیس در دربی صدم:

احتمال تغییرات زیاد در ترکیب اصلی پرسپولیس کم می باشد، اما یحیی گل محمدی با جا به جا کردن برخی از نفراتش ، یک برنامه خاص بر علیه تفکرات ساپینتو چیده است. به گزارش سایت ورزشی ، یحیی به دنبال برد قطعی در این دربی است و به سرنوشت تیمش در این مسابقه به چشم مثبت نگاهمی کند. سرمربی قرمزه در دهمین دربی تاریخ خودش به عنوان سرمربی روی نیمکت قرار دارد. شاید این تجربه بزرگ و پختگی کامل باعث یک امتیاز مثبت برایش باشد و بتواند با انرژی خاص روبروی نشست خبری قرار بگیرد.

تغییرات بازیکنان پرسپولیس در دربی صدم

سرمربی پرسپولیس در بهترین شرایط ایده آلش قرار دارد و از حیث نفرات و آمادگی با بهترین نفرات در مقابل استقلال حاضر خواهند شد. یحیی به دنبال یک چینش قابل اعتماد برای دستیابی به اهداف می باشد. ترکیب ایده آل می تواند سهم زیادی را برای کسب نتیجه نهایی در پی داشته باشد و همین باعث شد تا سرمربی قرمزها در ساعات اخیر تدابیر خاصی برای انتخاب 11 مرد نهایی در دربی صد داشته باشد.

 

ترکیب احتمالی باشگاه پرسپولیس برای دربی 100:

قطعا دروازه بان تیم در این بازی شماره 1 تیم ملی می باشد، بیرانوند با حضور مستمر خودش در بازی های دربی و تلاش برای دستیابی به موفقیت های تیمی توانست از دروازه دفاع کند، امروز علیرضا در برابر یکی از قوی ترین تیم های تهاجمی لیگ قرار خواهد گرفت و کار واقعا سختی خواهد داشت. باید ببینیم که عملکردش چگونه خواهد بود.

در بخش خط دفاعی باشگاه نیز ترکیب علی نعمتی در چپ، گئورگی گولسیانی و مرتضی پورعلی گنجی در قلب دفاعی و دانیال اسماعیلی فر را در سمت راست متصور شد.

ترکیب احتمالی باشگاه پرسپولیس برای دربی 100

در خط میانی نیز میلاد سرلک قطعا حضور خواهد داشت و احتمالا باید حضور سروش رفیعی با خصوصیات دفاعی تر با قدرت رهبری بالا را شاهد باشیم. سعید صادقی بعد از درخشش در مسابقات جزو وینگرهای بازی ساز و گلزن به شمار می رود. در این مسابقه نیز انگیزه خوبی دارد. او با همکاری دانیال اسماعیلی فر می تواند در سمت مقابلشان مهدی ترابی را داشته باشند. ستاره قدرتمند پرسپولیس این روزها به اوج خودش برگشته و برخلاف روزهای حضورش در سایپا، با پیراهن باشگاه گلی را بنامش در استقلال به ثمر برساند و شاید اینبار یحیی گل محمدی انتظار دارد که هواداران تیمش بیش از هر زمان دیگری حرکات انفجاری اش باشند.

خط حمله نیز باید منتظر ترکیب دیدار با مس کرمان باشیم. وحید امیری در کنار مهدی عبدی به سمت دروازه حسینی حرکت خواهند کرد.

ترکیب احتمالی باشگاه پرسپولیس برای دربی 100

ترکیب احتمالی پرسپوليس

علیرضا بیرانوند
علی نعمتی
گئورگی گولسیانی
مرتضی پورعلی گنجی
دانیال اسماعیلی فر
میلاد سرلک
سروش رفیعی
سعید صادقی
مهدی ترابی
مهدی عبدی
وحید امیری

ترکیب احتمالی باشگاه پرسپولیس برای دربی 100

بر روی نیمکت تیم پرسپولیس نیز احتمالا بازیکنانی نظیر احمد گوهری، فرشاد فرجی، کمال کامیابی‌نیا، سینا اسدبیگی، عیسی آل کثیر، شیخ دیاباته، محمد عمری و لئاندرو پریرا بود و باید دید در فاصله ساعاتی مانده به این دربی سرنوشت ساز یحیی گل‌محمدی چه تصمیمی خواهد گرفت و آیا پیش‌بینی ما از ترکیب دربی درست بوده یا خیر.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *