ترکیب احتمالی استقلال برای شکستن طلسم دربی

ترکیب احتمالی استقلال برای شکستن طلسم دربی ، تیم استقلال تهران نیز با تمام قوا و بدون مصدومیت خاصی در برابر پرسپولیس تهران، شهرآورد 100 را برگزار خواهد کرد. در چند ساعت باقی مانده به این مسابقه حساس ترکیب احتمالی استقلال نیز در این دیدار مشخص شده است. در ادامه سایت ورزشی همراه ما باشید.

 

ترکیب و تغییرات بازیکنان استقلال در دربی 100:

استقلال تهران یکی از مدعیان اصلی قهرمانی در لیگ برتر امسال است. استقلال بدون شگفتی خاص و تنها با بازگشت دو بازیکن خارجی روبروی قرمزها قرار می گیرند. به گزارش سایت ورزشی ، مساوی یا شکست در دربی می تواند باعث از دست رفتن جام قهرمانی برای ساپینتو و شاگردانش باشد. بازیکنان باشگاه این موضوع را درک نمودند و تنها برای سه امتیاز پا به دیدار حساس پرسپولیس می گذارند.

ترکیب احتمالی استقلال

سرمربی پرتغالی باشگاه استقلال در این مسابقه دست به تغییر خاصی در تیمش نزده است. آنها تنها جا به جایی شکل گرفته نسبت به بازی قبل شامل بازگشت رافائل سیلوا و کوین یامگا به جمع نفرات اصلی خواهد بود.

 

حضور بازیکنان بدون مصدومیت در ترکیب استقلال:

دروازه بان استقلال سید حسین حسینی تا الان 8 بار در دربی پایتخت حضور داشته است و تنها دو بار کلین شیت کرد. کاپیتان آبی ها فصل خوبی را سپری نمود و علاقه مند است در شهرآورد تهران دروازه خود را بسته نگه داشته تا تیمش در یک قدمی پیروزی نزدیک باشد.

رافائل سیلوا نیز محرومیت خود را پشت سر گذاشت و مشکلی برای بازی در ترکیب اصلی پرسپولیس ندارد. او بار دیگر در کنار عارف غلامی زوج خط دفاعی آبی ها حضور دارد تا ساپینتو امید زیادی به درخشش این دو بازیکن در مقابل حمله های پرسپولیس داشته باشد.

ترکیب احتمالی استقلال

کوین یامگا از جمله بازیکن دیگری است که در مسابقه قبل در برابر هوادار محروم بوده است. او می تواند تیمش را در برابر پرسپولیس همراهی نماید. او به عنوان مدافع راست وظیفه اش را انجام خواهد داد و در بخش چپ نیز جعفر سلمانی باید در مقابل حملات سمت راست قرمزها قرار بگیرد.

ترکیب احتمالی استقلال

تغییرات ترکیب استقلال در دربی امروز:

در بخش میانی استقلال این بازی همانند بازی های قبلی دست نخورده است. چشمی فصل خوبی را سپری نمود و هافبک دفاعی استقلالی ها در برابر پرسپولیس امروز کار سختی دارد. آرش رضاوند و سعید مهری نیز هماهنگی خوبی داشتند و از ابتدا در ترکیب حضور دارند.

وینگر بوشهری و باشوی فوتبال ایران در این مسابقه امید اول گلزنی استقلالی ها است. مهدی قائدی در فرم ایده آل خودش قرار داشته و محمد محبی نیز در بازی با هوادار به ناکامی اش پایان داد.

ترکیب احتمالی استقلال

  مدافعان پرسپولیس نیز کار بسیار سختی در برابر این دو بازیکن دارند. همانند مسابقات قبل ، ارسلان مطهری تک مهاجم استقلال می باشد. این فوتبالیست در مسابقات قبل نتوانست دروازه حریفان را باز کند و همیشه در مقابل تیم قرمزها در دربی عملکرد خوبی داشته است.

ترکیب احتمالی استقلال

ترکیب احتمالی استقلال

ترکیب احتمالی استقلال برای دیدار با پرسپولیس به شرح زیر می باشد:

سیدحسین حسینی، رافائل سیلوا، عارف غلامی، کوین یامگا، جعفر سلمانی، روزبه چشمی، آرش رضاوند، سعید مهری، محمد محبی، مهدی قایدی، ارسلان مطهری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *