حضور جورجینا و رونالدو در بیمارستان دولتی عربستان

فوتبالیست ستاره معروف دنیا و اهل کشور پرتغال در سال قبل به النصر عربستان آمد. در جنجال های زیاد این روزها و خبرهایی که مبنی بر جدایی جورجینا و کریستیانو رونالدو منتشر می شود. اما چند روز قبل رونالدو با یک استوری به این شایعات دست رد زد. حالا حضور جورجینا و رونالدو در بیمارستان دولتی عربستان برای عمل یکی از فرزندانش بستری کردند. در ادامه سایت ورزشی با ما همراه شوید.

 

حضور کریستیانو رونالدو و نامزدش جورجینا در بیمارستان ریاض:

امروز عکسی از جورجینا و رونالدو در بیمارستان به بیرون درز کرده که نشان می دهد آنها برای عمل یکی از فرزندانشان در این بیمارستان حضور دارند که عمل جراحی با موفقیت انجام شود. ساعاتی قبل عکس هایی از رونالدو فوتبالیست پرتغالی معروف دنیا به همراه همسرش جورجینا رودریگس در فضای مجازی منتشر شده بود. در توضیح این عکس نشان داد که رونالدو و نامزدش در یک بیمارستان دولتی عربستان حضور دارند. گفته شد که یکی از فرزندان ایشان برای عمل جراحی آپاندیس نیاز سریع به عمل دارد.

حضور جورجینا و رونالدو در بیمارستان دولتی عربستان

 

حضور جورجینا و رونالدو در بیمارستان

حضور زوج سرشناس ورزشکار دنیا در یکی از بیمارستان های دولتی شهر ریاض باعث تعجب همه مردم شده است. بر اساس گفته های برخی منابع عربستانی این مسئله احتمالا وضعیت اورژانسی دختر رونالدو را نشان می دهد. او حتما به مداخله سریع پزشکی در حد انتقال او به نزدیکترین بیمارستان نیاز داشت. از وضعیت عمل دختر کریستیانو رونالدو فعلا اطلاعاتی در دست نیست.

حضور رونالدو و همسرش در بیمارستان نشان می دهد. که آنها در اوج زندگی لاکچری بودن و زندگی لوکس خود، گاهی همانند مردم عادی دچار مشکل شده است. آنها به یک بیمارستان دولتی در خاورمیانه مراجعه می کنند. رونالدو دارای چندین فرزند دختر و پسر است که با جورجینا از آنها نگهداری می نماید. کریس رونالدو بازیکن گلزن و مشهور دنیا در باشگاه النصر عربستان توپ می زند و از ماه ژانویه در عربستان سعودی زندگی می کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *