استوری وریا غفوری؛ ماجرا چه بود؟

وریا غفوری بازیکن باشرف و کرد زبان تیم فولاد خوزستان و استقلال تهران بود که بنا به دلایل سیاسی و اجتماعی از فوتبال لیگ فعلا کنار گذاشته شده است. غفوری بعد از مرگ مهسا امینی شدیدترین انتقدادات را در اینستاگرامش می کرد. استوری وریا غفوری در روزهای بعد از شهریور 1401 بسیار جنجالی شد. در ادامه سایت ورزشی همراه ما باشید.

 

وریا غفوری کیست؟

وریا غفوری متولد 29 شهریور ماه 1366 در شهر سنندج کردستان ایران است. او بازیکن فوتبال اهل ایران می باشد. جزو کاپیتان اول باشگاه استقلال در لیگ برتر خلیج فارس که بعدا به تیم فولاد خوزستان پیوست. غفوری سابقه بازی در تیم های پاس تهران، پاس همدان، شهرداری تبریز، نفت تهران، سپاهان اصفهان و استقلال و فولاد خوزستان را در کارنامه اش دارد.

 

حواشی سیاسی و اجتماعی غفوری کاپیتان سابق استقلال:

وریا بازیکن لیگ برتر ایران سابقه زیادی در زمینه انتقاد از مسئولان حکومت دارد. در بازی استقلال و نفت مسجد سلیمان در لیگ 97-1398 نیز برای گرامی داشت سحر خدایاری معروف به دختر آبی با زبان انگلیسی و فارسی اسم او درج شده بود که ایده اینکار توسط وریا معرفی شده بود. این حرکت با واکنش های مختلفی روبرو شد.

استوری وریا غفوری؛ ماجرا چه بود؟

استوری وریا غفوری؛ ماجرا چه بود؟

توییتر یکی از ابزارهای پیام رسان و درج توییت و خبر می باشد. یکی از چهره های ورزشی فعال در شبکه اجتماعی توییتر قطعا وریا غفوری است. کاپیتان سابق استقلالی ها همیشه از هشتگ برای گفتن حرف هایش استفاده می کند. البته وریا غفوری حضور فعالی نیز در اینستاگرام برای اظهار نظرهای سیاسی و جنجالی اجتماعی اش دارد. در ادامه استوری های وریا غفوری و توییت اش را درباره کوردستان و … مشاهده می کنیم. عده‌ای هشتگ «کوردستان» را نمادی از تجزیه‌طلبی می‌دانند و به این بهانه به وریا غفوری حمله کرده‌اند. لطفا نظرات و دیدگاه هایتان را درباره شخصیت غفوری دوست داشتنی فوتبال ایران بنویسید.

استوری وریا غفوری؛ ماجرا چه بود؟

در تازه ترین واکنش، وریا غفوری بازیکن تیم فولاد خوزستان با انتشار یک استوری از اینفانتینو خواست تا دیگر از واژه جعلی برای خلیج فارس استفاده نکند.

استوری وریا غفوری؛ ماجرا چه بود؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *