حضور رونالدو و اوتاویو برابر پرسپولیس

روزنامه الریاضیه درباره حضور بازیکنانی نظیر کریس رونالدو و اوتاویو برای بازی امروز در مقابل پرسپولیس نوشتند که آنها برای این دیدار مهم مشکلی ندارند. در ادامه سایت ورزشی با حضور رونالدو و اوتاویو برابر پرسپولیس همراه شوید.

حضور رونالدو و اوتاویو برابر پرسپولیس

به گزارش سایت ورزشی، مسابقه النصر و الاخدود در روز جمعه برگزار شد. برخی رسانه ها مدعی مصدومیت یا آسیب دیدگی کریس در آن بازی شدند. حضور این فوتبالیست ستاره در دیدار حساس مقابل پرسپولیس در هاله ای از ابهام قرار خواهد گرفت. قطعا حضور بازیکنان ستاره ای نظیر کریستیانو می تواند روحیه بازیکنان تیم را بالا ببرد و حتی امکان گلزنی این فوتبالیست مطرح اروپایی وجود دارد. همچنین اوتاویو مونتیرو مغز متفکر النصر نیز در مرکز میدان از جمله بازیکنان دیگر است. که در پایان دیدار با الاخدود احساس درد شدید داشت و مورد آزمایشات پزشکی قرار گرفت.

شوک به النصر: رونالدو مصدوم شد

حضور رونالدو و اوتاویو برابر پرسپولیس

الریاضیه یکی از روزنامه های معتبر ورزشی عربستان در شماره امروز خودش بر روی جلد اصلی از حضور این دو بازیکن مطرح خارجی در مقابل پرسپولیس خبر داده است. الریاضیه نوشت که رونالدو و اوتاویو روز قبل مورد آزمایش های پزشکی قرار گرفته بودند. و در نهایت مشخص شد که آنها هیچ مصدومیت جدی برای مسابقه با سرخپوشان تهرانی ندارند. و می توانند در این مسابقه تیم النصر را همراهی نمایند. همه چیز به تصمیم لوئیس کاسترو بستگی دارد.

باید ببینیم که این مربی نام آشنا از فوق ستاره پرتغالی در ترکیب تیم خود استفاده می کند یا خیر؟ حتی احتمال دارد این سرمربی به بازیکنان مطرح خودش در این بازی استراحت دهد تا دیدار مقابل الهلال بتوانند بازی انجام دهند. همانطور که می دانید در این هفته یک دیدار مهم و حساس در چارچوب لیگ عربستان بین دو رقیب دیرینه و همیشگی یعنی النصر و الهلال برگزار می شود. همچنین صعود النصر به مرحله بعدی لیگ قهرمانان در حال قطعی شدن است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *