دستگیری کلاهبردار ۲۰۰ میلیاردی فوتبال ایران

یک شخصی کلاهبردار که از بازیکنان مطرح فوتبالیست کشورمان در ماه های اخیر کلاهبرداری و اخاذی کرده بود دستگیر شد. در ادامه سایت ورزشی با دستگیری کلاهبردار ۲۰۰ میلیاردی فوتبال ایران همراه شوید.

دستگیری کلاهبردار ۲۰۰ میلیاردی فوتبال ایران

به گزارش سایت ورزشی، یکی از عجیب ترین و شوکه کننده ترین خبرهایی که در چند وقت اخیر در فوتبال ایران شنیده شده است. مرتبط با کلاهبرداری فردی از فوتبالیست های مطرح کشورمان بود. در این میان از مبالغ شگفت انگیز و غیر قابل باور که این فرد توانسته بود از بازیکنان و ورزشکاران مختلف ایرانی دریافت نماید. او سپس متواری شده بود و بحث های زیادی پیرامون ایشان به میان آمده است. مبالغ سنگین و هنگفت بین 70 میلیون تا یک میلیارد تومان که برآوردهای آن به بیش از 200 میلیارد تومان می رسید. ظاهرا گفته شد این مبلغ ها توسط این شخص از چهره های مطرح فوتبالی گرفته می شود. ظاهرا قرار بود این مبالغ در موضوعات اقتصادی سرمایه گذاری شود و در ادامه با متواری شدن شخص، سرمایه این چهره های معروف از بین برود.

در ادامه بیان شد که این فرد توسط یکی از فوتبالیست های سابق و مطرح کشورمان ردیابی شده، اما با وساطت یکی دیگر از چهره های مطرح اجازه آزادی ایشان صادر شده بود. با این حال بلافاصله بعد از آزادی در آن مقاطع دوباره متواری شد تا اینگونه سرمایه فوتبالیست هایی که به ایشان اعتماد کرده بودند، نابود گردد. اکنون طبق اخبار به دست آمده، این فرد بار دیگر توسط پیگیری‌های صورت گرفته ردیابی شده و اینبار در اختیار پلیس قرار گرفته است. باید دید فوتبالیست‌هایی که به وی اعتماد کرده بودند با دستیگیری این فرد قادر خواهند بود به پولی که در اختیارش قرار داده بودند برسند یا خیر. به نظر شما چرا چنین اتفاقاتی در فوتبال و ورزش کشورمان رخ می دهد؟ نظرات و دیدگاه تان را در بخش کامنت ها درج نمایید.

 

کلاهبرداری 22 میلیاردی از بازیکنان پرسپولیس

کلاهبرداری در باشگاه استقلال واقعی است؟

mohamadnd
27 نوامبر 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *