حضور تیم های عربستانی در ایران ، با از سرگیری توافق و روابط دیپلماتیک ایران و عربستان بعد از گذشت 7 سال حالا خبرهایی می رسد که در فصل آینده لیگ قهرمانان آسیا تیم های عربستانی به ایران سفر خواهند کرد. در ادامه سایت ورزشی همراه ما باشید.

 

توافق ایران و عربستان و از سرگیری روابط دیپلماتیک:

به گزارش سایت ورزشی ، ایران و عربستان سعودی توافق های لازم را با میانجیگری چین انجام دادند و ظرف دو ماه آینده سفارت خانه ها و نمایندگی های خود را بازگشایی خواهند کرد. بر اساس این توافق بعد از حدود هفت سال، از فصل آینده در لیگ قهرمانان آسیا تیم های عربستانی به کشور ایران سفر خواهند کرد. از آنجایی که تیم نساجی مازندران در فصل آینده لیگ قهرمانان آسیا حضور دارند و کریس رونالدو نیز در باشگاه النصر توپ می زند. برخی از مردم و هواداران در شبکه های اجتماعی گفتند که احتمال وجود دارد که تیم نساجی و النصر باهم همگروه شوند و رونالدو به قائمشهر بیاید.

توافق ایران و عربستان

توافق ایران و عربستان و باز شدن پای کریس رونالدو به ایران:

توافق ایران و عربستان باعث باز شدن پای کریس رونالدو به کشور عزیزمان می شود. یکی از موضوعات داغی که در این روزها در خصوص احیای دوباره روابط دو کشور مطرح می شود. موضوع برگزاری مسابقات رفت و برگشت در دو کشور است. دی ماه سال 1394 یک موضوع باعث شد تا تمام روابط دیپلماتیک ایران و کشور سعودی قطع شود و ترکش های آن حتی به فوتبال نیز کشید. کنفدراسیون فوتبال آسیا هردو کشور را مجبور کردند بازی ها را در زمین بی طرف برگزار کند.

توافق ایران و عربستان و باز شدن پای کریس رونالدو به ایران

اعطای میزبانی در برگزاری متمرکز بازی های لیگ قهرمانان آسیا در مراحل مختلف به عربستان توسط کنفدراسیون فوتبال آسیا باعث شد تا تیم های ایرانی مجبور به حضور در خاک عربستان برای برگزاری دیدارهای فوتبال شوند. اما سعودی ها هرگز در هفت سال گذشته در ایران فوتبالی را تجربه نکردند.

 

حضور تیم های عربستانی در ایران

بر اساس میانجی گری کشور چین دو کشور ایران و عربستان باهم توافق کردند. که حداقل تا یکی دو ماه آینده روابط دیپلماتیک و سیاسی خود را از سر بگیرند. این موضوع می تواند برای فوتبال و ورزش دو کشور نیز بسیار خوب تلقی شود و فوتبال دو کشور دوباره بدون مشکل در رقابت های آسیایی داشته باشند. یکی از موضوعات هیجان انگیز برای ما ایرانی ها بازی کریس رونالدو در لیگ عربستان و تیم النصر است. که حضورش در ایران می تواند بسیار جالب توجه باشد. به احتمال زیاد در این فصل از رقابت های آسیایی شاهد حضور رونالدو در ایران باشیم. حتی برخی با شوخی بیان می کنند که اگر النصر با تیم نساجی مازندان روبرو شود ، رونالدو در ورزشگاه شهید وطنی قائمشهر حضور پیدا می کند.

باز شدن پای کریس رونالدو به ایران

البته قبلا نیز بازیکنانی نظیر ژاوی هرناندز و رائل گونزالس در کشور ایران برای مسابقات آسیایی حاضر شده بودند.

با ولخرجی‌های کشورهای عربی حوزه خلیج فارس و به خدمت گرفتن ستاره‌های فوتبال در آستانه بازنشستگی باعث حضور بازیکنان بزرگی شد. فوتبالیست هایی از جمله ژاوی هرناندز برای دیدار با استقلال و پرسپولیس و رائول گونزالس برای مصاف با فولاد خوزستان را در یکی دو دهه اخیر در ایران حضور داشتند. نظرتان را درباره حضور تیم های عربستانی در ایران در بخش کامنت ها درج نمایید. آیا چنین چیزی امکان دارد؟

حضور تیم های عربستانی در ایران
حضور رائول گونزالس در ورزشگاه فولاد خوزستان

 

حضور تیم های عربستانی در ایران
حضور ژاوی در بازی با استقلال در ورزشگاه آزادی تهران
mohamadnd
7 آوریل 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *