جورجینا در عربستان هم می درخشد!

جورجینا در عربستان هم می درخشد! کریستیانو رونالدو بازیکن افسانه ای فوتبال دنیا اهل کشور پرتغال و در باشگاه منچستر یونایتد توپ می زد. اما در شروع سال 2023 با یک قرارداد هنگفت به باشگاه النصر عربستان سعودی رفت. جورجینا همسرش نیز با بچه ها در کنار شوهر در عربستان زندگی می کند. در ادامه سایت ورزشی با ما همراه باشید.

 

خوش‌گذرانی‌های جورجینا در عربستان

جورجینا رودریگز همسر و مادر فرزندهای کریستیانو رونالدو فوتبالیست مشهور پرتغالی است. از زمانی که رونالدو در کشور عربستان حضور پیدا کرد همسرش را نیز در همان ابتدا همراه خود آورده است. رودریگز به لباس و مد و شیک پوشی اهمیت زیادی می دهد و همیشه در بازارهای ریاض و فروشگاه های لوکس دیده می شود. ظاهرا در کشور مذهبی عربستان نیز دست از همکاری با برندهای مطرح بر نداشته است و یکی از مدل های محبوب اینستاگرامی به حساب می آید که همکاری جدیدی را با برند لباس شروع کرده است.

جورجینا در عربستان

جورجینا رودریگس نشان می دهد که هرکجای جهان باشد، حال خوبی خواهد داشت. این خانم ورزشکار حتی در عربستان نیز از زندگی اش خوشحال است. مدل آرژانتینی هر از چند گاهی تصاویری از تفریحات خود و فرزندانش در شهر ریاض منتشر می کند. جورجینا حالا با حضور کریس در باشگاه النصر به عربستان آمد و فعالیت هایش خود را در صنعت مد و پوشاک شروع کرده و حتی با چندین برند نیز همکاری می نماید.

 

نامزد رونالدو در کشور عربستان سعودی:

جورجینا همیشه به تفریح کردن علاقه زیادی دارد. او به خریدهای گران قیمت و خوشگذرانی معروف است. عکس های او در حال خرید از فروشگاه عربستان منتشر شد.

با پیوستن کریس به باشگاه النصر و حضور این فوق ستاره جهان با خانواده اش در عربستان سعودی همچنان یکی از سوژه های داغ رسانه های خبری می باشد.

یکی از نکات جالب توجه اقدام غیر منتظره کیس و واکنش جالب نامزدش جورجینا در کشور مسلمان خاور میانه است. عربستان سعودی قوانین سختی را در پوشش و آزادی زنان دارا می باشد.

نامزد رونالدو در کشور عربستان سعودی

قوانین سختگیرانه ای که جورجینال باید در عربستان رعایت کند

بعد از امضاء قرارداد کریس رونالدو در عربستان سعودی یکی از نکاتی که همه آن را گوشزد می کردند رعایت حجاب توسط همسر بازیکن معروف است. اگرچه در کشور عربستان در سال های اخیر آزادی های زیادی توسط پادشاه ارائه شده است. عربستان همچنان جزو کشورهای سختگیر است.

قبل از اینکه کریس رونالدو به عربستان بیاید برخی گفتند: خانم رونالدو باید در ملاء عام تونیک بلند و تیره رنگ بپوشد، باید حجابش را رعایت کند و دیگر خبری از لباس های تگ و کوتاه و چسبان نیست. همچنین همراه داشتن الکل و فرآورده های گوشتی خوک ممنوع است. در ماه رمضان (بین مارس و آوریل) نباید در ملاء عام غذا بخورد یا سیگار بکشد یا آب بنوشد.

به دلیل اینکه غیر مسلمان است به صورت آزادانه نمی تواند از شهرهایی نظیر مکه و مدینه و دیگر امکان و آثار طبیعی دیدن نماید و فقط با مجوز می تواند اینکار را انجام دهد.

 

جورجینا با حجابی بسیار عجیب

جورجینا رودریگز همسر رونالدو همیشه عکس های جدید و جنجالی از خودش به اشتراک می گذارد. ظاهرا چند وقت پیش یک عکس منتشر کرد که نشان می داد مرتبط با یک جلسه عکاسی است. تصویری که جورجینا با پوشیدن روسری بلند عکس های مربوط به پشت صحنه آن را به اشتراک گذاشت و نوشت: «روز فیلمبرداری».

جورجینا با حجابی بسیار عجیب

این مدل آرژانتینی بارها بعد از اقامت در عبستان سعودی به دلیل پوشش عجیبش سوژه رسانه ها شد. و حتی گاهی برخی چهره های سنتی این کشور نیز نسبت به او انتقاد داشتند. نامزد رونالدو از زمان حضورش در کشور عربستان بارها از روسری در عکاسی مدلینگ استفاده کرد. و هربار توجه زیادتری نسبت به پوشش و سبک لباسش جلب کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *