دلیل مرگ فوتبالیست اسپانیایی افشا شد

جسد بی جانی که صبح روز دوشنبه در جریان پخش زنده یک برنامه تلویزیونی اسپانیایی بین دو واگن قطار در حال حرکت مشاهده شد، توسط نیروی پلیس ملی اسپانیا به عنوان جسد فوتبالیست جوان آلوارو پریتو تایید شد. سپس توسط پلیس اسپانیا دلیل مرگ فوتبالیست اسپانیایی افشا شد. در این پست از ورزشی، جریان این اتفاق و علت مرگ این جوان را بررسی می‌کنیم.

شرح ماجرا

این بازیکن 18 ساله فوتبال تیم جوانان کوردوبا از پنجشنبه گذشته 12 اکتبر مفقود بود. تصاویری که صبح امروز دوشنبه توسط گروه فیلمبرداری گرفته شد، جسدی را نشان می‌دهد که لباسی مطابق با آنچه آلوارو پریتو در روز ناپدید شدنش پوشیده بود، به تن داشت. لباس‌های سفید و شلوار بژ. افسران پلیس ملی همچنان در حال بازرسی صحنه‌ی حادثه هستند.

اپراتور قطار دولتی رنفه اسپانیا گفت قطاری که جسد مرد جوان در آن پیدا شد هفته ها از سرویس خارج شده بود. چرا که به علت نقص فنی از 14 آگوست حرکت نکرده بود. این قطار در مسیری در محل کار سانتا جوستا، زیر پل کارمونا پارک بود. و دوشنبه برای باز کردن یک واحد قطار دیگر جابجا شد.

ظهور جسد در قطاری که 50 روز حرکت نکرده بود، سوالات را بیشتر کرده است. افسران پلیس ملی هیچ فرضیه ای را هنوز رد نکرده‌اند. او شاید با مرگ خشونت‌آمیز به دست یک شخص ثالث جان خود را از دست داده باشد. یا ممکن است هنگام تلاش برای سوار شدن به قطار به‌طور تصادفی جان باخته باشد. یا به دلیل جراحات له‌شدگی، خفگی یا شوک الکتریکی جان باخته است.

جسد بی جانی که صبح روز دوشنبه در جریان پخش زنده یک برنامه تلویزیونی اسپانیایی بین دو واگن قطار در حال حرکت مشاهده شد،
جسد بی جانی که صبح روز دوشنبه در جریان پخش زنده یک برنامه تلویزیونی اسپانیایی بین دو واگن قطار در حال حرکت مشاهده شد،

دلیل مرگ فوتبالیست اسپانیایی افشا شد؟

این نوجوان چهارشنبه گذشته یک شب را با دوستانش در کلوپ شبانه تئاتر در 3.5 کیلومتری ایستگاه سانتا جوستا گذرانده بود. بعد از تفریحش، او به سمت ایستگاه رفت، اما قطار ساعت 7.35 صبح را از دست داد. او سعی کرد در ساعت 8.55 صبح از سویا به بارسلونا با توقف در کوردوبا قطار دیگری بگیرد. اما از ورود به قطار خودداری کرد. ظاهرا شارژ باتری تلفن همراهش تمام شده بود. بنابراین نتوانست بلیت قطار یا حساب بانکی‌اش را برای پرداخت پول مجدد نشان دهد. همچنین ظاهرا او شارژر تلفن یا پول نقد در دست نداشته است.

به گزارش منابع نزدیک به پرونده، اگرچه ابتدا از آلوارو خواسته شد ایستگاه را ترک کند، اما او پس از عبور مخفیانه از شکافی در حصار سیمی دوباره وارد شد و به قصد سوار شدن به قطار بعدی که می‌توانست او را به خانه برساند از ریل عبور کرد. . ماموران امنیتی او را دستگیر و از ایستگاه سانتا جاستا بیرون کردند.

آلوارو پریتو حدود ساعت 9:30 صبح منطقه را ترک و توسط دوربین مداربسته در دروازه شرقی ایستگاه گرفتار شد.

این مرد جوان دانشجوی مهندسی بود و در تیم جوانان کوردوبا CF بازی می کرد. دادگاه تحقیقات ناظر بر این پرونده، دستور محرمانگی صادر کرده است. با تایید پلیس سناریوهای مختلف در دست بررسی است.

2 دیدگاه در “دلیل مرگ فوتبالیست اسپانیایی افشا شد

  1. واقعا چرا انقدر جوان مرگ زیاد شده؟ بازیکن خوشکلی بود خدا بیامرز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *