شیاطین سرخ لوپتگی و امری را جایگزین های احتمالی تن هاخ می دانند

شیاطین سرخ لوپتگی و امری را جایگزین های احتمالی تن هاخ می دانند، منچستریونایتد با بحرانی روبرو است زیرا به نظر می رسد که دوران مدیریت اریک تنهاچ در راس این باشگاه در خطر است. پس از شروع ضعیف فصل، از جمله باخت تحقیرآمیز 0-3 مقابل نیوکاسل یونایتد در جام اتحادیه، آینده سرمربی هلندی با یک نخ آویزان است. گزارش های اخیر حاکی از آن است که دو مربی باتجربه اسپانیایی به نام های جولن لوپتگی و اونای امری از جمله کاندیداهای پیشرو برای جانشینی تنهاچ در صورت سقوط تبر هستند.

شیاطین سرخ لوپتگی و امری را جایگزین های احتمالی تن هاخ می دانند

فصل گذشته

فصل گذشته، اریک تنهاچ موفق شد منچستریونایتد را به موفقیت در جام اتحادیه، صعود به فینال جام حذفی و حضور در لیگ معتبر قهرمانان اروپا هدایت کند. با این حال، این فصل داستان متفاوتی داشت. شیاطین سرخ در حال حاضر خود را در رده هشتم لیگ برتر می‌بینند و نتوانستند هیچ نقره‌ای را از آن خود کنند. باخت اخیر مقابل نیوکاسل در جام اتحادیه تنها بر فشار فزاینده روی تنهاچ افزود.

شیاطین سرخ لوپتگی و امری را جایگزین های احتمالی تن هاخ می دانند
شیاطین سرخ لوپتگی و امری را جایگزین های احتمالی تن هاخ می دانند

خبرگزاری ورزشی

به گزارش “ورزشی”، مدیران منچستریونایتد به طور جدی به احتمال جدایی از تنهاخ فکر می کنند و یک نتیجه ناامیدکننده دیگر می تواند تیر پایانی باشد که کمر شتر را می شکند. با در نظر گرفتن این موضوع، جولن لوپتگی و اونای امری به عنوان دو مدعی قدرتمند برای تصاحب سکان مدیریتی در اولدترافورد ظاهر شدند.

لوپتگی
لوپتگی

لوپتگی

جولن لوپتگی که پیش از این هدایت ولورهمپتون را برعهده داشت، تابستان امسال سمت خود را ترک کرد و در حال حاضر بدون باشگاه است. او در انگلیس مانده است و آشنایی اش با لیگ برتر می تواند به نفع او باشد. از سوی دیگر، اونای امری قبل از اینکه سال قبل هدایت استون ویلا را برعهده بگیرد، دوران متفاوتی با آرسنال داشت. ویا با هدایت او عملکرد تحسین برانگیزی داشته و در حال حاضر در رده پنجم لیگ برتر قرار دارد و فوتبال سرگرم کننده و جذابی ارائه می دهد.

اونای امری
اونای امری

نتیجه

مانع احتمالی بر سر اخراج تنهاخ غرامت سنگینی است که منچستریونایتد باید بپردازد که بیش از 17 میلیون یورو است. با این حال، به نظر می رسد که مدیریت باشگاه حاضر است. این بار مالی را در صورتی که به معنای برگرداندن ثروت تیم باشد، جذب کند.

با ادامه مبارزات منچستریونایتد، آینده اریک تنهاچ همچنان نامشخص است. لوپتگی و امری با سوابق اثبات شده خود و پتانسیل برای دمیدن روح جدید در باشگاه، احتمالات جذابی را برای شیاطین سرخ نشان می دهند. زمان نشان خواهد داد که آیا تغییر مدیریت در افق است یا خیر، اما یک چیز واضح است: فشار روی تنهاچ در حال افزایش است و هواداران و هیئت مدیره به طور یکسان مشتاق تغییری هستند. که می تواند چشم انداز باشگاه را دوباره روشن کند.

Pooria
2 نوامبر 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *