بازگشت ستاره محبوب به استقلال

رضا میرزایی از جمله بازیکنان خوب است که برخی گمانه زنی کردند که به استقلال باز می گردد! اما این یک معمای حل نشده است. که هافبک مهاجم مورد علاقه ساپینتو به طور قطعی اسمش در نیم فصل به فهرست استقلال اضافه می شود یا خیر؟ در ادامه سایت ورزشی با بازگشت ستاره محبوب به استقلال همراه شوید.

 

بازگشت ستاره محبوب به استقلال

به گزارش سایت ورزشی، میرزایی فصل قبل یکی از بازیکنان مورد علاقه ریکاردو ساپینتو بود. که توانست در برخی از مسابقات استقلال یک چهره درخشان و خوب از خودش بر جای بگذارد. اما این بازیکن بعد از مصدومیت از لیست استقلال در فصل جدید خارج شد. و مدیران باشگاه تصمیم گرفتند که نامش را از بین بازیکنانی که قرار است. در نیم فصل اول برای آبی ها به میدان رود، خارج نمایند. البته در آن مقاطع یک تصمیم درست از سوی مدیران باشگاه اتخاذ شد. اما چون میرزایی با استقلال 10 بازی از لیگ بیست و سوم را پشت سر گذاشت. اصلا منطقی نبود که یک بازیکن که 13 بازی نیم فصل را از دست می دهد. در لیست باشگاه استقلال قرار بگیرد. وضعیت میرزایی حتی در نیم فصل دوم نیز فرق داشت و این بازیکن می تواند عصای دست نکونام باشد.

پاداش جالب نکونام به بازیکنان استقلال

با توجه به اینکه این فوتبالیست جزو تکنیکی ترین و سریعترین بازیکنان ایرانی است و در اوج آمادگی می تواند به جواد نکونام کمک نماید. اما حضور میرزایی در نیم فصل دوم هنوز صد در صد نشده و با اینکه نکونام اعلام کرد در نیم فصل دوم او را می خواهد، اما هنوز باشگاه استقلال با میرزایی نشست نهایی پیرامون قطعی شدن حضورش در نیم فصل دوم برگزار نکرده است. میرزایی در پاسخ به سوال که چه وقتی نشست با مدیران باشگاه استقلال برگزار می شود گفت: «امروز، فردا قرار است این نشست برگزار شود تا تکلیفم را بدانم. امیدوارم بتوانم در نیم‌فصل دوم هم به استقلال کمک کنم.»

 

سخنان میرزایی درباره بازگشت:

صحبت های کوتاه میرزایی نشان می دهد که او اراده قوی برای بازگشت به روزهای اوج خودش دارد. اگر چه درخشش او در استقلال دوران ساپینتو تنها به چند بازی محدود بود، اما باید به یاد بیاوریم که میرزایی روزگاری در خط آتش سپاهان جزو بازیکنان مهار نشدنی بود و در استقلال نیز اگر فرصت کافی در اختیارش قرار بگیرد می تواند همان نمایش خیره کننده را در ترکیب آبی های نکونام اجرا کند. باید ببینیم که آیا او می تواند یکی از تعویضی های مهم و تاثیرگذار استقلال شود.

بازگشت ستاره محبوب به استقلال

چه کسی از لیست بیرون می‌رود؟

رضا میرزایی جزو بازیکنان بزرگسال فوتبال ایران شناخته می شود که اگر استقلال بخواهد او را در فهرست نهایی قرار دهد باید یکی از بازیکنان رده بزرگسال را از لیست آبی ها کنار بگذارد تا میرزایی سر جای خودش قرار بگیرد. اینکه آقا جواد چه کسی را از تیمش خط می زند تا میرزایی جایگزین او شود هنوز مشخص نیست. قطعا این تصمیم به عملکرد بازیکنانش در این فصل مرتبط است و قطعا نکونام شخصی را از فهرست حذف می کند که نتوانسته باشد رضایت فنی او را جلب نماید.

اما قبل از اینکه سرمربی استقلال بخواهد تصم خود را درباره بودن یا نبودن بازیکنان فعلی بگیرد، مدیران باشگاه استقلال هستند که باید تکلیف میرزایی را روشن نموده و به او قاطعانه اعلام کنند که در نیم فصل دوم نیز در لیست نهایی قرار دارد. البته میرزایی نشستی را با باشگاه استقلال برگزار می کند که حول توافق بر سر مسائل مالی می باشد تا این بازیکن نیز تکلیف خود را بداند که چقدر حقوق در این باشگاه دارد و همچنین آبی ها باید بودجه لازم را برای در اختیار داشتن این فوتبالیست داشته باشند.

mohamadnd
17 نوامبر 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *