ساپینتو بهترین سرمربی ماه قبرس شد

ریکاردو ساپینتو جزو بهترین مربی های اکتبر 2023 لیگ قبرس انتخاب شده است. این مربی پرتغالی که در فصل قبل با استقلال نتوانسته بود قهرمان لیگ ایران شود و حالا در تیم آپوئل قبرس قرار دارد و جزو مربیان برتر است. در ادامه سایت ورزشی همراه ما باشید. ساپینتو بهترین سرمربی ماه قبرس شد.

 

ساپینتو بهترین سرمربی ماه قبرس شد

به گزارش سایت ورزشی، تیم آپوئل با هدایت ریکاردو ساپینتو در تمام مسابقات به برتری رسید و توانست 4 برد را بدست آورد. در فضای مجازی سرمربی پرتغال نسبت به این جایزه واکنش نشان داد. و از تمام افرادی که به او در این زمینه رای داده بودند، تشکر نمود. ریکاردو نوشت: می‌خواهم صمیمانه از همه مربیانی که رای دادند تشکر کنم. این قدردانی بدون حمایت و کمک کادر فنی متعهد من امکان پذیر نبود. در مورد بازیکنان ما هم همین را باید بگویم. آن‌ها نمایش‌های فوق العاده‌ای ارائه کرده‌اند، مهارت‌ها و اراده خود را در زمین در هر مسابقه نشان می‌دهند و همه برای پیروزی تلاش می‌کنند.

ساپینتو بهترین سرمربی ماه قبرس شد

وی ادامه داد: من به این حقیقت افتخار می‌کنم. که تلاش‌های جمعی ما نتایجی را به همراه داشته است. و جایگاه تیم را ارتقاء بخشیده است. تلاش هایی که باعث شد تا این جایزه را دریافت کنیم و خوشحالم. این سرمربی پرتغالی اهل شهر پورتو پرتغال است و در فصل قبل با استقلال نتوانست قهرمانی بدست آورد. اما شیوه بازی و عملکرد رفتاری او در کنار زمین همیشه جتجالی بوده و رفتارهای او با داوران باعث شد تا در صدر خبرهای دنیا قرار بگیرد. ریکاردو در کمال ناباوری در پایان فصل از استقلالی ها جدا شد و به یک تیم قبرسی رفت. البته در این باشگاه نیز حاشیه کم نداشته و همیشه در کنار زمین جنجال آفرینی کرده است. این مرد پرتغالی این روزها جزو بهترین مربیان لیگ قبرس با باشگاه آپوئل انتخاب شد. به نظر شما آیا دوباره ساپینتو را در لیگ ایران مشاهده می کنیم؟

جنجال جدید ریکاردو ساپینتو در فوتبال قبرس

mohamadnd
17 نوامبر 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *