عاشقانه جورجینا رودریگز و رونالدو

جورجینا رودریگس و کریستیانو رونالدو یکی از جذاب ترین و زیباترین سلبریتی ها و زوج های مشهور دنیا هستند که طرفداران زیادی در سرتاسر جهان دارند. این دو شخصیت مشهور از همان ابتدا عاشق هم بودند. و در این مطلب از سایت ورزشی تصمیم گرفته ایم نحوه آشنایی ، عاشقانه های آنها و روابط خصوصی و اتفاقات زندگی آنها را مورد بحث و بررسی قرار دهیم. قطعا ماجرای عاشقی زوج دوست داشتنی فوتبال برای طرفداران جالب توجه می باشد.

 

عاشقانه جورجینا رودریگز و رونالدو

عشق رونالدو و جورجینا قطعا برای هر مخاطبی جالب و جذاب خواهد بود. رونالدو ستاره مشهور دنیای فوتبال اهل کشور پرتغال می باشد. جورجینا رودریگس نیز یک فروشنده لباس در اسپانیا بود که ملیت آرژانتینی دارد. اما در کشور اسپانیا بزرگ شده است. و در دوران نوجوانی زندگی سختی را تجربه کرد. داستان عشق کریستیانو رونالدو بازیکن النصر عربستان شاید برای خیلی ها عجیب و غریب خواهد بود. واقعا عشق در نگاه اول بود که رونالدو با دیدن جورجینا عاشق او شده است. این دو عشق بی همتا و جذابی دارند. که هرجا می روند در کنار هم دیده شده اند و بعد از گذشت چند سال هنوز رابطه آنها بدون خدشه ادامه دارد. و حتی از هم فرزندانی نیز دارند. در مستند من جورجینا هستم شبکه نت فلیکس این رازها و عشق آنها به طور واضح بیان شده است.

عاشقانه جورجینا رودریگز و رونالدو

اولین دیدار کریستیانو با جورجینا چه زمانی بود؟

ستاره دنیای فوتبال و یکی از پرطرفدارترین چهره های ورزشی پرتغال در زمانی که جورجینا در فروشگاه لباس کار می کرد. اتفاقی او را دیده و یک دل و صد دل عاشق او شد. رونالدو در یک مصاحبه ای بیان داشت: زمانی که من وارد فروشگاه گوچی شده بودم. متوجه یک خانم جوان شدم که در آنجا مشغول به کار بود. از همان لحظه ای که او را مشاهده کردم فکرش درون سرم افتاد و جرقه در ذهنم روشن شد.

اولین دیدار کریستیانو با جورجینا چه زمانی بود؟

جورجینا نیز گفت: وقتی من برای کار در این فروشگاه حضور داشتم با رونالدو آشنا شدم. زمانی که به فروشگاه گوچی رسیدم و کارم تمام شد و در حال ترک محل کارم بودم. متوجه حضور یک مرد جذاب شدم. کمی توقف کردم و احساس نمودم چیزی در درونم در حال تغییر است و انگار اصلا حالم خوب نیست و سیستم گوارشی من بهم خورد. قد و هیکل زیبا و جذاب این مرد واقعا توجهم را به خودش جلب نمود. جلوی او ایستادم و خشکم زد. من دختر خجالتی بودم و اینکه کسی مقابلم بایستد و او را نگاه کنم برایم سخت است. حس عجیبی بود. در حقیقت کریس با وارد شدن به زندگی من تغییر زیادی داد و عشق ورزید. این دو بالاخره باهم در رابطه قرار گرفتند و سال 2022 اعلام نمودند که بچه دار خواهند شد و تعداد فرزندان آنها به شش نفر خواهد رسید.

عاشقانه جورجینا رودریگز و رونالدو

ابراز علاقه عاشقانه رونالدو پای پست عجیب جورجینا

کریس رونالدو و جورجینا حتی زمانی که برای تعطیلات تابستانی به اسپانیا سفر کرده بودند. رونالدو خودش را برای شروع لیگ عربستان آماده کرده بود. آنها در جزایر اسپانیا برای تعطیلات و تفریح خانوادگی اقامت کرده بودند. در حالی که نامزد مدلینگ رونالدو یک تصویر جذاب در اینستاگرام خودش منتشر کرد و نوشت: در این تعطیلات به او و فرزندانش حسابی خوش گذشت.

عاشقانه جورجینا رودریگز و رونالدو

رونالدو نیز به همین منظور با انتشار کامنتی پای پست نامزدش به او ابراز علاقه شدیدی کرد. جورجینا در یکی از تصاویر از هنر آشپزی اش در پخت غذاهای دریایی رونمایی کرد. و با جمله «عشق من» فوق ستاره فوتبال جهان مواجه شده است.

عاشقانه جورجینا رودریگز و رونالدو

دروغ عجیب جورجینا به رونالدو در اولین قرار عاشقانه

جورجینا درباره اولین دیدار ملاقات خود با رونالدو صحبت هایی انجام داد. او گفت: زمانی که رونالدو از او برای بیرون رفتن درخواست کرد. با اینکه از قبل شام خوردم اما این دعوت را پذیرفتم. خانم رودریگز اولین بار درباره قرار ملاقات خودش با رونالدو صحبت نمود. آنها در سال 2016 زمانی که فوق ستاره پرتغال برای رئال بازی می کرد باهم آشنا شدند.
عاشقانه جورجینا رودریگز و رونالدو
جورجینا در این خصوص گفت: «کریستیانو به من گفت می‌خواهی با من برای شام بیایی؟ من دو ساعت قبل شام خورده بودم ولی این پیشنهاد را قبول کردم!»
رونالدو و جورجینا مدت زمان زیادی است که ارتباط دارند و به عوان دوست دختر و دوست پسر هستند و در این مدت روزگار خوشی را سپری کردند. آنها بدون ازدواج رسمی پنج بچه دارند که دوتا از آنها فرزندان خانم رودریگز است. در حال حاضر نیز از زمان انتقال برنده پنج توپ طلا به باشگاه النصر در شهر ریاض زندگی می کنند.
 

عاشقانه جورجینا رودریگز و رونالدو

استوری عاشقانه رونالدو برای جورجینا رودریگز

رونالدو زمانی که در تمرینات تیم ملی پرتغال برای حضور در جام جهانی شرکت می کرد. به دلیل پخش تیزر تبلیغاتی جورجینا رودریگز استوری عاشقانه ای منتشر کرد و نوشت: «به تو افتخار می کنم.»

عاشقانه جورجینا رودریگز و رونالدو

آواز خوانی رونالدو برای همسر

رونالدو بازیکن 38 ساله با شریک زندگی اش جورجینا در مهمانی شام مجلل در شهر لیسبون ترتیب داده بودند. از یک خواننده پرتغالی بنام نینینیو که سبک فلامنکو دارد نیز دعوت شد و رونالدو در این مراسم به همراه این خواننده ترانه عاشقانه ای درباره ازدواج برای همسرش خواند. فیلم این مراسم در مستند نتفلیکس نیز وجود داشت. نینینیو خواننده مهمان مراسم بود و برای سرگرم کردن حضار گیتار خودش را بدست گرفت و با همخوانی رونالدو در این مراسم فضای جذاب و پرشوری را ایجاد کرده بود. کریس در زمان خواندن آهنگ «می خواهم با تو ازدواج کنم» به همسرش نگاه می کرد. جورجینا نیز تحت تاثیر قرار گرفت. این ویدیو نشان می دهد که رونالدو چقدر برای عشق و همسرش ارزش قائل است و می خواهد قلب او را بیشتر بدست بیاورد.

عاشقانه جورجینا رودریگز و رونالدو

در این مراسم هم تیمی های سابق رونالدو از جمله ریکاردو کوارشما و بازیکن منچستریونایتد دیوگو دالوت نیز از تماشای اجرای زنده میزبان خود لذت بردند. جورجینا گفت: «تمام تابستان به نینینیو گوش می دادیم. کریس تمام آهنگ هایش را حفظ است. کریستیانو عشق زندگی من است. او بسیار رمانتیک است و بهترین دوست من است و من او را تحسین می کنم».

عاشقانه جورجینا رودریگز و رونالدو

ماجرای فوت پسر رونالدو چه بود؟

جورجینا و رونالدو از وقتی همدیگر را ملاقات کردند ، عاشق هم شدند. سال 2017 صاحب دختری بنام آلانا مارتینا شدند که چهار سال بعد از آن اعلام نمودند در انتظار دوقلوهای خود هستند. اما به طور غمناکی یکی از این دوقلوها پسر بود که در بدو تولد درگذشت. اما دختر آنها بنام بلا اسمرالدا زنده ماند. جورجینا رودریگز در مستند سریالی جدید نتفلیکس درباره سقط جنین ناخواسته اش صحبت کرد. شایعه ازدواج مخفیانه آنها در مراسم خصوصی مکزیک نیز تکذیب شد. اما هر دو آنها تمایل زیادی برای ازدواج دارند. رونالدو در یک مصاحبه گفت: «حتما یک روز ازدواج خواهیم کرد. این رویای مادرم نیز هست، بنابراین یک روز حتما انجامش می دهیم. چرا که نه؟ عالیه. اما در حال حاضر به این موضوع فکر نمی‌کنم. این چیزی است که اکنون در برنامه های من نیست، اما در آینده، بله، من آن را می خواهم.»

عاشقانه جورجینا رودریگز و رونالدو

جورجینا نیز گفت: از نظر خدا ما ازدواج کرده ایم اما هنوز ازدواج رسمی یا قانونی وجود نداشت. من واقعا خوش شانس هستم که می توانم به شما نشان دهم که تمام رویاهای من به حقیقت پیوسته است. من از فرصت هایی که خدا به من داد واقعا تشکر می کنم.

 

عاشقانه جورجینا رودریگز و رونالدو عاشقانه جورجینا رودریگز و رونالدو عاشقانه جورجینا رودریگز و رونالدو عاشقانه جورجینا رودریگز و رونالدو عاشقانه جورجینا رودریگز و رونالدو عاشقانه جورجینا رودریگز و رونالدو عاشقانه جورجینا رودریگز و رونالدو عاشقانه جورجینا رودریگز و رونالدو عاشقانه جورجینا رودریگز و رونالدو عاشقانه جورجینا رودریگز و رونالدو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *