شایعه حذف پرسپولیس

باشگاه پرسپولیس تهران نیز ظاهرا به سرنوشت استقلالی ها در آسیا دچار خواهد شد. با ادعای خبرگزاری های داخلی حذف پرسپولیس از آسیا نیز این روزها دوباره بر سر زبان ها افتاده است. در ادامه سایت ورزشی با شایعه حذف پرسپولیس همراه ما باشید.

 

آیا پرسپولیس از آسیا حذف خواهد شد؟

به گزارش سایت ورزشی ، یکی از شوکه ترین خبرهایی که ممکن است در فوتبال ایران رخ دهد، حذف سرخابی از آسیا به دلیل مشکلات مالکیت و بدهی باشد. این موضوع باعث شد تا وزیر ورزش دستور حل معضلات موجود را دهد. خصوصی سازی باشگاه ها و برطرف کردن موانع مختلف جزو دستورات وزیر بوده است.

شایعه حذف پرسپولیس

در یک سال قبل مانع های مختلفی از جمله پرداخت بدنی های کلان توسط دو باشگاه بزرگ پایتخت انجام گرفت. سرخابی ها با عرضه 10 درصد از سهام خود راه خصوصی سازی را باز کردند. بدهی سنگین باشگاه استقلال به استراماچونی مربی ایتالیایی سابق خود باعث شد آنها احتمالا از آسیا حذف شوند.

 

شایعه حذف پرسپولیس

ظاهرا خبرهایی به گوش می رسد که پرسپولیس نیز در خطر حذف قرار دارد. در روزهای اخیر رضا درویش مدیر عامل قرمزها به تمام شایعات پیرامون حذف تیمش از آسیا پاسخ داد و آنها را رد کرد. اما خبرگزاری ایرنا مدعی شد که پرسپولیس نیز به سرنوشت استقلال دچار خواهد شد و به دلیل مشکلات مالکیت برای دومین بار پیاپی از حضور در سطح باشگاه های قاره آسیا جا بماند.

شایعه حذف پرسپولیس

بحث های زیادی پیرامون مالکیت دو باشگاه استقلال و پرسپولیس مطرح شده است. این موضوع باعث حساسیت بیش از حد کنفدراسیون فوتبال آسیا و در نهایت حذف سرخابی ها از آسیا شد. اولین پرونده ای که در فوتبال ایران دردسر بزرگ شناخته می شود، شکایت مارک ویلموتس از فدراسیون بود. مهدی تاج رئیس فدراسیون فوتبال صریحا در برنامه تلویزیونی اعلام کرد. تمام اظهار نظرها و مصاحبه ها در این باره انجام شده ست.

 

مشکلات استقلال و پرسپولیس از زبان تاج:

صحبت هایی که درباره مشکلات مالکیت، بدهی های مالی به شخص و بازیکنان ، بدهی های قبلی می تواند حتی به ضرر فوتبال ایران تمام شود. بعد از حذف استقلال شایعاتی پیرامون حذف پرسپولیس از آسیا شنیده شده است.

شایعه حذف پرسپولیس

مهدی تاج رئیس فدراسیون فوتبال ایران درباره صدور مجوز حرفه ای استقلال و پرسپولیس بیان داشت: برخی گفتند ممکن است یک تیم حذف شود و یک تیم دیگر نشود. چنین نگاهی اصلا وجود ندارد. هر باشگاهی که حذف شود، دلایل آن به صورت جدی از طرف AFC و کمیته صدور مجوز حرفه ای اعلام می شود. اصلا اینطور نیست که با حرف کسی یک باشگاه حذف شود. یک باشگاه حذف نشود و حتما باید دلایل آن با صدور مجوز حرفه ای اعلام شود. بنده وضعیت باشگاه های کشورمان را خوب می بینم و همانند برخی که نگران این موضوع هستند، نگرانی خودشان را نیز اعلام می کنند، اصلا منفی نگاه نمی کنم. فعلا باید صبر کنیم تا کمیته مجوز حرفه ای اعلام نظر کند و راستی آزمایی از طرف ای اف سی انجام گیرد. نگرانی خاصی نیست و همه تیم ها باید تایید شوند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *