عکس یادگاری قلعه نویی و کیروش

مراسم قرعه کشی جام ملت های آسیا با حضور بزرگان فوتبال دنیا و سرمربی های کشورهای مختلف قاره کهن در روز جمعه برگزار شد. قرعه کشی رقابت های جام ملت های آسیا 2023 در کشور قطر برگزار می شود و ایران در قرعه آسانی قرار گرفته است. در ادامه سایت ورزشی با عکس یادگاری قلعه نویی و کیروش همراه ما باشید.

 

عکس یادگاری قلعه نویی و کیروش

مراسم قرعه کشی رقابت های جام ملت های آسیا 2023 روز قبل برگزار شد. ایران با تیم های امارات ، هنگ کنگ و فلسطین همگروه شد. به گزارش سایت ورزشی ، تیم ملی فوتبال ایران با سرمربیگری قلعه نویی در گروه بسیار راحتی قرار گرفته است. از نکات جذاب و قابل توجه در این مراسم برخورد سرمربی فعلی و سابق تیم ملی ایران بود. قلعه نویی علاقه زیادی داشت که در این مراسم با کارلوس کی روش روبرو شود. از سرمربی پرتغالی بابت چند سالی که در تیم ایران زحمت کشید تشکر نمود. سرانجام مراسم قرعه با دیدار امیر و کارلوس روبرو شد و آنها نیز عکس هایی را به یادگار گرفتند.

عکس یادگاری قلعه نویی و کیروش

جام ملت های آسیا از حساسیت خاصی برخوردار است و تیم های بزرگ قاره کهن در یک دیدار سید بندی در ابتدا با تیم های ضعیفتر روبرو می شوند و ایران سر گروه تیمش می باشد. در پایان مراسم قرعه کشی مرحله نهایی جام ملت های آسیا 2023 تیم های حاضر در این رقابت همگروه های خودش را شناسایی کردند و با مراحل حذفی و دور بعد نیز آشنا شدند. پایان مراسم نیز کی روش با قلعه نویی دیداری داشت و همچنین سرمربی ایرانی با برانکو ایوانکویچ و محمد نبی نیز عکس هایی یادگاری گرفتند. در ادامه می توانید تصاویر را در بخش زیر مشاهده نمایید. به نظر شما آیا قلعه نویی می تواند در این دوره از رقابت های جام آسیایی ایران را قهرمان کند؟ لطفا نظرات و دیدگاه تان را در بخش کامنت ها بنویسید.

 

عکس یادگاری قلعه نویی و کیروش عکس یادگاری قلعه نویی و کیروش

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *