ترسناک‌ترین مدل رونمایی از بازیکن در عربستان

یکی از ترسناک ترین و عجیب ترین مدل های معرفی بازیکن در کشور عربستان این هفته رونمایی شد. فابینیو بازیکن جدید الاتحاد عربستان سعودی که به حیوانات خانگی علاقه زیادی دارد و حتی به دلیل علاقه شدید به این حیوانات درباره رفتن به کشور سعودی ها شک داشت. در جدیدترین مدل معرفی امضایش با الاتحاد با یک ببر در ویدیویی ظاهر شد. در ادامه سایت ورزشی با ترسناک‌ترین مدل رونمایی از بازیکن در عربستان همراه ما باشید.

 

ترسناک‌ترین مدل رونمایی از بازیکن در عربستان

به گزارش سایت ورزشی ، باشگاه الاتحاد قرارداد خودش را با فابینیو رسما انجام داد و این بازیکن در عجیبترین ویدیو رونمایی شد. فوتبالیست معروف دنیا در کنار یک ببر ایستاد. تیم عربستانی با ستاره لیورپول به مبلغ 40 میلیون پول قرارداد بست و این ستاره تا سال 2026 هفته ای 425 هزار پوند درآمد خواهد داشت.فابینیو بازیکن 29 ساله جزو افراد جدیدی است که اروپا را ترک کرد و به منطقه خاورمیانه رفت. در یک فیلم عجیب و غریب رونمایی از این بازیکن دیده شد که زنجیر دور گردن یک ببر است ک اشاره به نام مستعار این باشگاه دارد و قلاده در دستان این فوتبالیست است. این ویدیو به خبرهایی اشاره شده که در آن گفته می شود فابینیو به حیوانات خانگی اهمیت می دهد و به همین خاطر نمی تواند به عربستان بیاید. در واقع این فیلم با تمسخر این نوع خبرها آغاز می شود.

ترسناک‌ترین مدل رونمایی از بازیکن در عربستان

 

فابینیو فوتبالیست برزیلی دو بولداگ فرانسوی داشته و ورد این مدل سگ ها به کشور عربستان ممنوع است. ظاهرا راه حل تازه ای پیدا شده و فابینیو در پایان ویدئو می‌گوید: «من ببر هستم.»

طرفداران بعد از انتشار این فیلم نظرهای جالبی در این زمینه داشتند. یکی از هواداران در توییتر نوشت: «ببر آنجا چه می‌کند؟ فابینیو را به سیرک فروختیم؟». یک شخص دیگر نوشت: «این ببر واقعی است و من فابینیو هستم و می‌خواهم چند صفر به مبلغ قراردادم اضافه شود.» طرفدار بعدی اضافه کرد: «فابینیو با الاتحاد امضا کرد ولی داستان واقعی اینجاست. ببر به چه فکر می‌کند؟»

این بازیکن برزیلی به جردن هندرسون پیوست تا لیورپول را با عربستان عوض نماید. قرمزها بعد از دریافت پیشنهاد های سنگین و هنگفت از لیگ روشن عربستان ، خط هافبک خود را به طور غیر منتظره دست به تغییر زد.

mohamadnd
4 آگوست 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *