محکومیت فوتبالیست متجاوز مشخص شد

دنی آلوس بازیکن سابق باشگاه بارسلونا که در شش ماه قبل به اتهام تجاوز و اذیت و آزار یک دختر خانم در شهر بارسلونا در زندان به سر می برد. روز چهارشنبه پرونده او دوباره در جریان افتاد و احتمالا دادگاه بعدی او در ماه اکتبر برگزار خواهد شد. در ادامه سایت ورزشی با “محکومیت فوتبالیست متجاوز مشخص شد” همراه ما باشید.

 

محکومیت فوتبالیست متجاوز مشخص شد

به گزارش سایت ورزشی ، تحقیقات درباره تجاوز جنسی دنی آلوس بازیکن و مدافع سابق تیم های سویا ، بارسلونا و تیم ملی برزیل در سال 2023 شروع شد. پرونده این بازیکن احتمالا در روز چهارشنبه توسط سیستم حقوقی اسپانیا مورد بررس قرار می گیرد. دنی آلوز در شش ماه قبل بازداشت و زندانی شده است. و درخواست آزادی مشروط به قید وثیقه او نیز کامل رد شد. قاضی احتمال داد که او از کشور اسپانیا قرار خواهد کرد. دنی بعد از این حادثه در تاریخ 30 دسامبر 2022 در یک کلوب شبانه در شهر بارسلونا اتفاق افتاد. و به دلیل پرونده تجاوز جنسی تحت بازجویی قرار گرفت. او سه هفته بعد خودش را تحویل پلیس داد و از آن زمان تابحال چهار روایت مختلف از آن شب روایت شد.

روز چهارشنبه قاضی به او اطلاع داد که تحقیقات بسته شده و سپس 24 ساعت به او فرصت داد تا 150 هزار یورو غرامت پرداخت نماید. غرامت در صورت مجرم شناخته شدن این فوتبالیست ، خسارات وارده به قربانی تحت پوشش می باشد. البته راه هایی برای طی نمودن مراحل قانونی وجود دارد و دادگاه او هنوز شروع نشده است. قاضی اعتقاد دارد که شواهد کافی برای رسیدگی به این پرونده هنوز وجود دارد. دنی آلوز بر بی گناهی خودش تاکید نموده و ادعا کرد. که هر نوع رابطه با این زن 23 ساله توافقی انجام شده است. دادگاه اصلی نیز تا چند ماه آینده برگزار خواهد شد. با پیش بینی زمان شروع محاکمه در حدود ماه اکتبر 2023 احتمالا تا آن زمان به مدت 9 ماه این فوتبالیست مشهور در زندان باقی خواهد ماند.

mohamadnd
4 آگوست 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *