اتفاق ترسناک در لیگ هلند، باس دوست بیهوش شد

اتفاق ترسناک در لیگ هلند، باس دوست بیهوش شد، در اتفاقی تکان دهنده در هفته دهم لیگ هلند، دیدار نایمخن و آلکمار با پیچ و تاب وحشتناکی روبرو شد که ستاره ستاره تیم نایمخن به طور ناگهانی در زمین سقوط کرد و تماشاگران و بازیکنان را در شوک فرو برد. این بازی به طور ناگهانی متوقف شد زیرا کادر پزشکی برای کمک به بازیکن سقوط کرده به سرعت به محل حادثه رفتند.

اتفاق ترسناک در لیگ هلند، باس دوست بیهوش شد

رویارویی آلکمار و نایمخن

رویارویی آلکمار و نایمخن با برتری زودهنگام نایمخن با گل بس دوست در دقیقه 11 آغاز شده بود. در ادامه نیمه اول، نایمخن با پاس گل ماتسن در دقیقه 31 با پاس دوست، برتری خود را افزایش داد. عملکرد این مهاجم توجه ها را به خود جلب می کرد و او در واقع ستاره بازی بود.

در دقیقه 57 آلکمار موفق شد با یک گل اختلاف را کم کند و نتیجه را 2-1 به سود نایمخن کند. اما نگران کننده ترین لحظه بازی در دقیقه 88 رخ داد که بس دوست به طور غیرمنتظره ای در زمین فرو ریخت. این از دست دادن ناگهانی هوشیاری باعث شد تا تیم پزشکی اقدام فوری انجام دهد و بازیکنان و کارکنان یک دایره محافظتی را در اطراف هم تیمی سقوط کرده خود تشکیل دهند.

اتفاق ترسناک در لیگ هلند، باس دوست بیهوش شد
اتفاق ترسناک در لیگ هلند، باس دوست بیهوش شد

اتفاق ترسناک

پس از دریافت مراقبت های پزشکی سریع در میدان، بس دوست برای ارزیابی و درمان بیشتر به دقت خارج شد. وخامت اوضاع منجر به توافق بین داور و هر دو باشگاه برای توقف بازی شد تا در فرصتی دیگر از سر گرفت شود.

خوشبختانه، در میان هواداران و هواداران آرامش وجود دارد زیرا گزارش های باشگاه نایمخن نشان می دهد که باس دوست اکنون هوشیار است و می تواند حرکت کند. این اتفاق اگرچه تکان دهنده و نگران کننده بود، اما در نهایت با نشان دادنه نشانه های بهبودی بازیکن با نتیجه مثبت به پایان رسید.

حادثه تلخ در لیگ 2 هلند
حادثه تلخ در لیگ 2 هلند

نتیجه

علت دقیق از دست دادن هوشیاری ناگهانی باس دوست در حال حاضر ناشناخت است و انتظار می رود. ارزیابی های پزشکی بیشتری برای تعیین عوامل زمینه ای که در این حادثه ناگوار نقش داشتند، انجام شود. هواداران، هم تیمی ها و کل جامعه فوتبال بدون شک از خبر وضعیت بهبود یافتی او راحت شدند. و مشتاقانه منتظر اخبار مربوط به بهبودی او هستند.

Pooria
29 اکتبر 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *