جدایی ستاره استقلال تأیید شد

خبرهایی به بیرون درز کرده که برخی از ستاره های تیم استقلال قصد جدایی دارند. محمد حسین زرندی قبل از نشست خبری ریکاردو ساپینتو در مسابقه جام حذفی با نساجی از امضای قرارداد استقلال با شرکت همراه اول خبر داد. در ادامه گفت برخی بازیکنان به تیم های دیگر خواهند رفت. جدایی ستاره استقلال تأیید شد ، در ادامه سایت ورزشی همراه ما باشید.

 

جدایی ستاره استقلال تأیید شد

صحبت هایی درباره چند بازیکن استقلالی بیان شده که احتمالا به تیم های دیگر بروند. همانطور که باشگاه قبلا اعلام کرد هر بازیکنی در لیست فصل آینده تیم باشد، تمام شرایط برای ماندن را در اختیار خواهد داشت. باشگاه از تمام قدرت برای ماندن بازیکن استفاده می کند.

جدایی ستاره استقلال تأیید شد

محمد محبی ستاره استقلال وضعیت مبهمی برای همکاری با آبی ها دارد. محبی بعد از به ثمر رساندن دو گل در برابر نساجی در جریان مسابقه 4-0 تیمشان و صعود به فینال جام حذفی بیان داشت: خدا را شکر به فینال رسیدیم. دست تماشاگران درد نکند؛ امروز ما را سورپرایز کردند و توقع نداشتیم تا این اندازه به استادیوم بیایند. فکر می‌کنم طبقه دوم هم پُر کردند و امیدوارم حداقل جام حذفی را برای آنها بیاوریم. مهاجم استقلال در خصوص ماندن یا رفتن از این تیم ابراز کرد: من هیچ چیز نمی‌دانم. فعلا به فینال فکر می‌کنم.

 

جدایی ستاره استقلال بعد از غیبت در نیمه نهایی جام حذفی؟

اخباری در زمینه بازگشت یا غیبت یامگا در بازی با نساجی به گوش رسید ، خبرهایی حالا منتشر شد که قبل از اینکه هواداران استقلالی ها نگران باشند، شایعاتی مطرح شد که کوین یامگا قصد دارد در لیگ بیست و سوم به تیم دیگری برود و احتمالا در تیم آبی ها باقی نمی ماند. یامگا یکی از بهترین فوتبالیست های استقلال در فصل 22 بود. این بازیکن زمانی ارزش حضورش و بازی های بدون نقص مشخص شد که در نیمه دوم دربی غیبت داشت.

جدایی ستاره استقلال تأیید شد

استقلال در نیمه دوم آن مسابقه قافیه را کامل به رقیب سنتی باختند. از همانجا نیز کلید قهرمانی را به پرسپولیس دادند. حردانی نشان داد که در سمت راست اصلا جایگزین خوبی برای یامگا نیست. ارزش بازیکن فرانسوی استقلال خیلی بیشتر از این چیزها است. در روزهایی که این بازیکن می تواند عصای دست ریکاردو ساپینتو باشد و به استقلال در جشن قهرمانی جام حذفی کمک کند. اما این بازیکن احتمالا غایب خواهد بود و غیب او حتی به فصل بعد نیز می کشد. برخی رقیبان استقلال از همین حالا با این بازیکن وارد مذاکره شدند تا نشان دهد این فوتبالیست ارزش واقعی خودش را می داند و استقلال اگر او را به راحتی از دست دهد، قطعا هیچ جایگزینی نمی تواند برایش پیدا کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *