جایزه خاص پورتو به طارمی رسید

مهدی طارمی مهاجم ایرانی تیم پورتو از طرف باشگاه به عنوان بهترین بازیکن زمین انتخاب شد. طارمی در بازی دیشب نمایش فوق العاده درخشانی داشت. در ادامه سایت ورزشی با ما همراه شوید. جایزه خاص پورتو به طارمی رسید.

 

جایزه خاص پورتو به طارمی رسید

به گزارش سایت ورزشی، مهدی طارمی بازیکن مهاجم قدرتمند ایرانی تیم پورتو در بازی دیشب نمایش و عملکرد درخشانی از خودش به جای گذاشت. در دیدار هفته پایانی مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا در مقابل شاختار دونتسک اوکراین حضور داشت و در جریان این بازی تیم پورتو با نتیجه پرگل 5-3 به پیروزی دست یافت. مهدی در این دیدار یک گل به ثمر رساند و موقعیت های مناسب دیگری هم داشت تا عملکرد او بیشتر به چشم هواداران و سرمربی بیاید. ستاره و مهاجم ایرانی باشگاه پورتو در مسابقه مقابل شاختار دونتسک اوکراین همانند دیدار رفت خوب بود. او با یک شوت تماشایی از زاویه بسته گل زد. دومین گل خود را درفصل جاری لیگ قهرمانان اروپا به ثمر رساند. بنابراین عملکرد او مورد توجه طرفداران تیم پرتغالی قرار گرفت.

مقایسه مهدی طارمی و کاوه رضایی

جایزه خاص پورتو به طارمی رسید

مسابقه لیگ قهرمانان همیشه برای مهدی طارمی جذابیت خاص خودش را دارد. در شرایطی که گالنو به دلیل زدن دو گل و یک پاس گل در مقابل شاختار از سمت یوفا به عنوان بهترین بازیکن زمین انتخبا شد. اما باشگاه پورتو تصمیم گرفت جایزه بهترین بازیکن را از نگاه خودش به مهدی طارمی در این مسابقه اروپایی دهد. آنها از عملکرد ستاره ایرانی خود تمجید نموده اند. مهدی در مسابقه با شاختار در چارچوب لیگ قهرمانان اروپا توانست چهارتا شوت بزند. دو ضربه او در چارچوب بود و یکی از آنها تبدیل به گل شد. همچنین دو پاس بلند صحیح و سه نبرد زمینی موفق، 5 تکل صحیح، 49 لمس توپ و 19 پاس درست هم داشت. باید ببینیم که در دور بعد لیگ قهرمانان این ستاره ایرانی می تواند گل بزند و اسمش را جاودان تر نماید!

mohamadnd
15 دسامبر 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *