ایموجی خاص یحیی برای مدافع خاطی پرسپولیس

در بازی دربی 102 روز گذشته در ورزشگاه آزادی تیم پرسپولیس در لحظات پایانی توسط علی نعمتی مدافع پرسپولیس پنالتی داد. این پنالتی باعث شد تا سه امتیاز حساس برای پرسپولیس از دست رود. بسیاری از هواداران و طرفداران سرخ پوشان به صفحه این بازیکن حمله ور شده بودند. در ادامه سایت ورزشی با ایموجی خاص یحیی برای مدافع خاطی پرسپولیس همراه شوید.

 

ایموجی خاص یحیی برای مدافع خاطی پرسپولیس

به گزارش سایت ورزشی، بعد از اینکه هجمه ها نسبت به مدافع خاطی پرسپولیس زیاد شد. سرمربی پرسپولیس بعد از دربی به مدافع از بازیکن خودش پرداخت. علی نعمتی بازیکن تیم قرمزهای پایتخت در مسابقه دربی با تکل روی بازیکن استقلال در لحظات پایانی مسابقه و در وقت اضافه دقیقه 90+7 پنالتی داد. این بازیکن از شدت ناراحتی به داور مسابقه در کنار علیرضا بیرانوند اعتراض می کرد. البته این بازیکن بسیار بدشانس بود زیرا در تمام مسابقه قبلی وار وجود نداشت و در این مسابقه داور پنالتی نگرفت و کمک داور ویدیویی این پنالتی را شکار کرد. پرسپولیس در حالی به تساوی 1-1 در مسابقه دربی 102 رضایت داد. که در دقیقه های پایانی با یک ضربه پنالتی دروازه خود را باز شده دیده بود. موعود بنیادی فر در این لحظات خطای علی نعمتی روی آرش رضاوند را گرفت و شانس تساوی را به آبی ها داد.

ایموجی خاص یحیی برای مدافع خاطی پرسپولیس

علی نعمتی بعد از مسابقه دربی 102 از هوادارن پرسپولیس به دلیل خطای پنالتی در مقابل استقلال عذرخواهی نمود. اما تاکید داشت که به هیچ عنوان خطا نکرده و داور در این زمینه اشتباه کرده است. مدافع چپ قرمزپوشان دقیقه های قبل هم در یک استوری از هواداران تیم خواست به خانواده اش توهین نکنند و دوباره از آنها عذر خواست. البته دوباره اشاره به عدم انجام خطا داشته است.

اشتباه بزرگ یک پرسپولیسی در شب دربی

حالا یحیی گل‌محمدی، سرمربی پرسپولیس، هم پشت علی نعمتی درآمده و تصویری از او در اینستاگرام منتشر کرده است.

mohamadnd
15 دسامبر 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *