ستارگان برای احیای والیبال ایران تلاش می کنند

ستارگان برای احیای والیبال ایران تلاش می کنند، با برگزاری جلسه مهم کمیته فنی فدراسیون والیبال، در روز 26 مهرماه در حال حاضر شدن است.

ستارگان برای احیای والیبال ایران تلاش می کنند

محمدرضا داورزنی

این نشست که قرار است از ساعت 14:00 روز 26 مهر ماه آغاز شود، به ریاست محمدرضا داورزنی برگزار می شود و نوید فهرستی متمایز از شرکت کنندگان را می دهد. در کنار اعضای باتجربه کمیته فنی که در جهان والیبال سرشناس هستند، گروهی تازه از نسل طلایی والیبالیست های ایران به جمع مربیگری پیوستند. از جمله این چهره های نوظهور می توان به عادل غلامی، علیرضا نادی و سید امیر حسینی اشاره کرد که تخصص و اشتیاق جدیدی را به روی میز آوردند.

ستارگان برای احیای والیبال ایران تلاش می کنند
ستارگان برای احیای والیبال ایران تلاش می کنند

کمیته فنی

کمیته فنی بررسی جامعی از عملکرد تیم والیبال مردان ایران در چهار رویداد کلیدی در سال 2023 انجام خواهد داد که شامل لیگ ملت‌ها، مسابقات قهرمانی مردان آسیا، بازی‌های آسیایی هانگژو و رقابت‌های انتخابی گروه اول المپیک می‌شود. در برزیل. این ارزیابی انتقادی ابعاد مختلفی از جمله مروری بر برنامه های آماده سازی تیم برای سال آینده را در بر می گیرد.

از دستور کار محوری این جلسه تعیین معیارهای کلیدی برای انتخاب سرمربی تیم ملی ایران با اهداف و برنامه های رهبری است. این کمیته همچنین احتمالات گزینه های خارجی برای مربیگری را بررسی خواهد کرد.

چالش

شرایط فعلی چالش مهمی را برای تیم ملی والیبال ایران برای راهیابی به بازی‌های المپیک پاریس به وجود آورده است. موضوع مهمی که در این جلسه مورد بحث قرار گرفت، چشم انداز جذب مربی خارجی بر اساس بینش و تخصص متخصصان والیبال کشور برای افزایش شانس این تیم برای صعود به المپیک خواهد بود.

تیم ملی والیبال ایران با تأمل در عملکرد اخیر این تیم در سال 2022 با کسب مقام چهاردهم لیگ ملت‌ها، نایب قهرمان آسیا در ارومیه شد و عنوان قهرمانی بازی‌های آسیایی هانگژو را به دست آورد و به مقام هفتم دست یافت. در مسابقات مقدماتی المپیک 2024 پاریس. شایان ذکر است اولین جلسه کمیته فنی سال در روز شنبه 31 تیرماه برگزار شد.

تیم ملی والیبال ایران
تیم ملی والیبال ایران

نتیجه

در اصل، جلسه کمیته فنی آتی به عنوان چراغ امیدی برای والیبال ایران عمل می کند. زیرا ایده ها و تخصص های تازه ای را از بازیکنان سابق و پیشکسوتان صنعت به ارمغان می آورد. که همه با هم برای تقویت مجدد ورزش و سوق دادن تیم ملی به سمت رویاهای المپیک خود تلاش می کنند.

Pooria
17 اکتبر 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *