ماجرای دستگیری اشکان دژاگه در آلمان

اشکان دژاگه بازیکن تیم ملی ایران و باشگاه های مطرح اروپایی خبر دستگیری خودش را در آلمان داد. او در مصاحبه با فردوسی پور این موضوع را برای اولین بار علنی کرد. در ادامه سایت ورزشی با ماجرای دستگیری اشکان دژاگه در آلمان همراه شوید.

 

ماجرای دستگیری اشکان دژاگه در آلمان

به گزارش سایت ورزشی، اشکان دژاگه بازیکن و ستاره ملی پوش تیم ایران این فصل را بدون تیم مانده است. او که در این هفته با برنامه 360 عادل فردوسی پور مصاحبه کرده است. در این مصاحبه از اتفاقات عجیب پرده برداشت. فردوسی پور زمانی که از اشکان درباره بازداشتش در آلمان پرسید. اشکان پاسخ داد و گفت: یکی، دو بار من را در آلمان گرفتند که یک بار خیلی بد شد. باید به دادگاه می‌رفتم ولی یک اتفاقی رخ داده بود. نامه را به وکیلم زده بودند که او به من خبر نداده بود. لباس شخصی ها به درون خانه من آمدند. نامه ای در دست داشتند و گفتند می توانیم تو را ببریم چون به دادگاه نیامدی! من را بردند و یک شب هم نگه داشتند.

اشکان دژاگه: خداحافظی از فوتبال را نمی‌خواهم و تصمیم تیم بازیکن هنوز مشخص نشده

اشکان دژاگه ادامه داد: گفتم هر کاری می‌خواهید بکنید ولی بگذارید قبل از تمرین بیرون بیایم چون دوباره یک داستان جدید می‌شود که من را به تمرین هم رساندند ولی همه فهمیده بودند و روزنامه‌ها هم خبرش را کار کرده بودند. دژاگه در یک برهه در آلمان بازی کرد و حتی سابقه بازی در لیگ جزیره را نیز در کارنامه خودش داشته است. اشکان دژاگه بازیکن فوتبال ایرانی-آلمانی است که در پست وینگر بازی می‌کند. وی سابقه ۵۹ بازی ملی و ۱۱ گل ملی را با تیم ملی ایران در کارنامه خود دارد. تاکنون در تیم‌های هرتابرلین و وولفسبورگ در بوندس‌لیگا بازی کرده‌است. او در سال ۲۰۱۲ با قراردادی ۳ ساله به فولام پیوست. این بازیکن توسط کیروش به فوتبال تیم ملی ایران معرفی شد.

mohamadnd
3 دسامبر 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *