ترکیب عجیب پرسپولیس برای فرار از محرومیت دربی

ترکیب عجیب پرسپولیس برای فرار از محرومیت دربی ، پرسپولیس تهران 10 بازیکن پرخطر در آستانه محرومیت از دربی در اختیار دارند. یحیی گل محمدی امیدوار است که در بازی با مس کرمان بدون تلفات خارج شود. در ادامه سایت با اخبار ورزشی همراه ما باشید.

 

10 بازیکن اخطاری و احتمال محرومیت آنها:

پرسپولیس تهران برای فرار از محرومیت بازیکنان در دربی حساس 3 اردیبهشت، یک ترکیب عجیبی را برای بازی با مس ارائه می دهد. لیگ برتر امسال در روزهای پایانی به حساس ترین زمان ممکن رسیده است. سپاهان در مقابل تراکتور شکست خورد و با استقلال هم امتیاز شد. پرسپولیس نیز تنها 1 امتیاز با صدر جدولی ها فاصله دارد. هر سه تا تیم احتمالا قهرمان شدن آنها در جام بیست و دوم بسیار بالا است. پرسپولیس با یک امتیاز کمتر در جایگاه سوم جدول قرار دارد. حالا در این هفته در مقابل مس کرمان بازی خواهد کرد. آنها تمرکز اصلی خود را برای بازی با استقلال در ورزشگاه آزادی می گذارند. قطعا با مس کرمان برخی تغییرات مهم در ترکیب تیم ایجاد می شود. زیرا حساس ترین و سرنوشت سازترین دربی چند سال اخیر پیش روی یحیی گل محمدی و شاگردانش است و هرکدام از تیم ها بتوانند از آن بازی 3 امتیاز کامل بدست آورند قطعا جزو قهرمان ها می باشند.

ترکیب عجیب پرسپولیس برای فرار از محرومیت دربی

بازی پرسپولیس و مس با بازیکنان غایب:

پرسپولیس در برابر مس کرمان با 10 بازیکن پر خطر از لحاظ محرومیت کارت زرد قرار دارد. بازیکنانی همانند سروش رفیعی، میلاد سرلک، وحدت هنانوف، سینا اسدبیگی، مهدی ترابی، گئورگی گولسیانی، علیرضا بیرانوند، وحید امیری، محمد عمری و علی نعمتی جزو این ده فوتبالیست هستند. آنها در صورت دریافت کارت زرد در بازی با مس، در جدال دربی و تقابل با استقلال غایب می باشند.

با توجه به اینکه مسابقه با مس کرمان (جزو تیم های پایین جدول) چندان حساسیتش نسبت به دربی بالا نیست. یحیی از لحاظ کیفیت فنی بازیکنانش احتمالا برخی از آنها را برای دوری از خطر محرومیت و استراحت برای بازی شهرآورد، تغییرات زیادی را ایجاد نماید. احتمال بازگشت مرتضی پور علی گنجی به ترکیب وجود دارد. پورعلی گنجی می تواند حداقل یکی از دو بازیکن در خطر محرومیت را از ترکیب خارج کند. بازیکنانی همانند علی نعمتی یا گئورگی گولسیانی از جمله اینها هستند.

ترکیب عجیب پرسپولیس برای فرار از محرومیت دربی

ترکیب عجیب پرسپولیس برای فرار از محرومیت دربی

تغییرات در دفاع چپ با حضور فرشاد فرجی یا علی نعمتی باعث حفظ وحید امیری برای بازی دربی خواهد شد. میلاد سرلک از جمله مهره های کلیدی تیم به حساب می آید که توانایی هایی همانند کامیابی نیا یا سینا اسد بیگی امکان جایگزینی دارد. البته کامیابی نیا جدیدا از مصدومیت بازگشت و حضور فیکس او در هافبک می تواند خطر محرومیت سرخپوشان را نجات دهد. همچنین وحدت هنانوف مدافع پرسپولیس نیز با عملکرد درخشان و موفق در چند بازی قبل می تواند جای خود را به دانیال اسماعیلی فر بدهد که از لحاظ محرومیت بسیار کم خطر است.

 

وضعیت نگران کننده برای رفیعی و ترابی و بیرانوند:

البته وضعیت برای سروش رفیعی و مهدی ترابی به عنوان بازیکنان گل ساز و حرفه ای نگران کننده می باشد. هر دو این بازیکن در خطر محرومیت از بازی دربی هستند و تاثیرگذاری فوق العاده ای نیز دارند. عالیشاه، سعید صادقی و سیامک نعمتی می توانند جزو مهره های جانشین این بازیکنان استفاده شوند و در این زمینه باید ببینیم یحیی چه تصمیمی می گیرد.

البته علیرضا بیرانوند مهره مهم و کلیدی گلر تیم از جمله کسانی است که شاید یحیی اصلا دوست ندارد او را تغییر دهد. شماره 1 قرمزها این روزها در بهترین شرایط خودش قرار دارد. او از مدت ها قبل سه اخطاره بود و توانست شرایط را به طرز عالی پیش ببرد و از محرومیت فرار نماید. او امیدوار است که در بازی با مس این کارت زرد تکرار نشود. گوهری می تواند جانشین علیرضا در دروازه شود. البته یحیی هیچ وقت چنین ریسک بزرگی نمی کند و بر روی تجربیات بیرانوند حساب ویژه باز می کند و از او می خواهد که از کارت زرد فرار کند.

ترکیب عجیب پرسپولیس برای فرار از محرومیت دربی

محمد عمری احتمال محرومیت!

عمری از جمله مهره های مهم و کلیدی باشگاه است که در خطر محرومیت پرسپولیس قرار دارد. این ستاره جوان و پدیده فصل تیم در چند بازی اخیر از حد آمادگی خودش کمی فاصله گرفت که ظاهرا به دلیل مصدومیتش بوده است. اما در دیدارهای قبل حضور فیکس داشت و حتی در پست خودش بازی کرد. او می تواند با کمی تجربه از این محرومیت نجات پیدا کند.

یکی از ریسکی ترین تصمیم های گل محمدی برای فرار از محرومیت ستاره های باشگاهش در شهرآورد پایتخت می تواند یک دگرگونی بزرگ با تغییرات گسترده باشد. تغییراتی که می تواند حتی غیر ممکن به نظر برسد.

ترکیب عجیب پرسپولیس برای فرار از محرومیت دربی

ترکیب عجیب پرسپولیس در بازی با مس:

احمد گوهری
علی نعمتی فرشاد فرجی مرتضی پورعلی گنجی دانیال اسماعیلی فر
امید عالیشاه کمال کامیابی نیا سیامک نعمتی سعید صادقی
مهدی عبدی عیسی آل کثیر

از جمله بازیکنانی هستند که هیچ خطری برای محرومیت ندارند و می توانند جایگزین بازیکنان محروم در بازی شوند.

در این ترکیب تنها سمت چپ پرسپولیس در خطر محرومیت به دلیل دریافت کارت زرد احتمالی می باشند. البته تغییر عجیبی که با ریسک نیز همراه است. البته در این ترکیب به جز سه بازیکن تازه وارد این فصل یعنی پورعلی گنجی، اسماعیلی‌فر و سعید صادقی ، بقیه فوتبالیست ها در چندین بازی و چند فصل در کنار هم حضور داشتند. در این فصل بازیکنانی همانند اسماعیلی فر ، پور علی گنجی، صادقی در کنار همدیگر بازی انجام داده اند. آنها شناخت بهتری از نفرات کناری خود دارند. ظاهرا بعید است پرسپولیس و یحیی به صورت یک مرتبه و ناگهانی دست به تغییرات این چنینی بزنند و شاکله تیم برنده در هفته های اخیر را یک دفعه تغییر دهد.

به نظر شما پرسپولیس برای فرار از خطر محرومیت در بازی حساس استقلال در دربی چه فوتبالیست هایی را در کرمان به میدان می فرستد؟ لطفا نظرات و دیدگاه تان را در بخش کامنت ها مطرح نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *