ابطال ویزای عربستان طارمی توسط کونسیسائو

ابطال ویزای عربستان طارمی توسط کونسیسائو ، سرمربی تیم پورتو پرتغال علاقه زیادی به مهدی طارمی دارد و می خواهد این بازیکن ایرانی را برای فصل بعد نیز در باشگاهش حفظ کند. در ادامه سایت ورزشی با جدیدترین اخبار ورزشی همراه ما باشید.

 

مهدی در پورتو باقی می ماند

به گزارش سایت ورزشی در روز قبل خبری توسط روزنامه رکورد پرتغال منتشر شد که از علاقه باشگاه الهلال نسبت به جذب طارمی خبر داده بود. حالا این موضوع در رسانه های پرتغال و عربستان سروصدای زیادی بپا کرده است. یکی از روزنامه های پرتعالی در شماره امروز عنوان کرد که کونسیاسئو به ستاره ایرانی خودش اجازه جدایی نمی دهد. روزنامه پرتغالی Jornal de Notícias در شماره صبح امروز خود یک خبر اختصاصی نوشت. سرمربی پورتو از جدایی مهدی جلوگیری می کند. روزنامه یک تیتر تحت عنوان “کونسیسائو درهای خروج را به روی طارمی می بندد” در مطلب خود استفاده کرد. این روزنامه نوشت: مهدی طارمی بازیکن کلیدی در استراتژی های سرجیو کونسیسائو است.

روزنامه با یک پیش درآمد مبنی بر “سرمربی پورتو برای فصل آینده روی بازیکن ایرانی حساب می کند، حتی اگر این فصل، با سال آخر قرارداد او مصادف شود”، گزارش زیر را منتشر کرده است:

ابطال ویزای عربستان طارمی توسط کونسیسائو

ابطال ویزای عربستان طارمی توسط کونسیسائو

با توجه به اینکه چند روز پیش خبر مربوط به علاقه باشگاه سعودی برای جذب مهدی طارمی در خبرگزاری های ایران و عربستان و پرتغال منتشر شده بود. اما این بازیکن برای فصل بعد یک جایگاه مهم در برنامه های سرمربی خودش دارد. اگرچه مهدی پا به آخرین سال قرارداد خودش را پورتو می گذارد. اما این مهاجم جزو مهره های کلیدی مربی است که احتمال از دست دادنش در فصل 2023/24 وجود ندارد. البته اگر عربستانی ها رقم پیشنهادی نجومی دهند و مدیران پورتو را وسوسه کنند.

رقم ها و اعدادی که در فصل های قبل ثابت کرد اهمیت مهاجم در فکر سرمربی پورتو نقش مهمی دارد. مهدی یک بازیکن استثنایی و فوق العاده که در 138 بازی توانسته 72 گل بزند و 38 پاس گل داده است و او 9 بازی تا ژوئن پیش روی خودش می بیند و می تواند رکورد این فصل را بالا ببرد. پورتو اگر در فینال جام حذفی حضور پیدا کند، مهدی 10 بازی پیش رویش است که طارمی البته به دلیل پنج کارته بودن بازی شنبه با سانتاکلارا از دست می دهد.

ابطال ویزای عربستان طارمی

مهدی مهاجم مطمئن و صد در صد گلزن:

مهدی طارمی از جمله بازیکنان گلزن باشگاه پورتو می باشد که به روزهای محبوب خودش رسیده است. این بازیکن بعد از مسابقات جام جهانی نیز با گلزنی بی نظیر توانست اسم خودش را در دنیا مطرح نماید. طارمی بعد از جام جهانی پیشنهادات وسوسه انگیز از باشگاه های اروپایی داشت. مربی اژدها درهای خروجش را برای بازیکن ایرانی بست. مهدی در حال ورود به آخرین سال قراردادش در پورتو است.

ابطال ویزای عربستان طارمی

در این روزها خبرها و صحبت های زیادی در زمینه رفتن طارمی از پورتو منتشر می شود. اما رفتارهای سرمربی نشان داد که علاقه زیادی به حضور مهدی در پورتو دارد.

یکی از عوامل اصلی و مهم در عدم صدور مجوز طارمی برای جدایی قطعا سرجیو کونسیسائو است. از هررا گرفته تا براهیمی، گذر از مارکانو، مارگا و کورونا، یا حتی در شرایط کنونی اوریبه، پپه یا مانافا، اما مربی آبی و سفید همیشه به عملکرد ورزشی طارمی اولویت کامل داده است.

mohamadnd
13 آوریل 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *