به من لقب مسی را ندهید

به من لقب مسی را ندهید. ستاره ساحل عاجی منچستریونایتد، آماد دیالو به تازگی لقب مسی ساحل عاج را به خود اختصاص داده است. این مهاجم 21 ساله به خاطر توانایی هایش مورد توجه هواداران و هم تیمی هایش قرار گرفته. دیالو که در حال ریکاوری پس از مصدومیت زانو خود قرار دارد می تواند پس از بهبود یونایتد را از شرایط بحرانی خارج کند.

به من لقب مسی را ندهید

دیالو در تیم ملی
دیالو در تیم ملی

مقایسه دیالو با لیونل مسی

خیلی ها دیالو را به دلیل دریبلینگ فوق العاده اش با لیونل مسی مقایسه می کنند. او بار ها از عدم علاقه اش نسبت به مقایسه با یکی از بهترین های تاریخ و کسی که صاحب 8 توپ طلا است گفته است. پابو گومز بازیکن آرژانتینی و هم تیمی سابق آماد دیالو در یکی از مصاحبه هایش گفت: او یک ستاره است، به من اعتماد کنید. در تمرینات ما او شبیه لیونل مسی است! شما نمی توانید او را متوقف کنید.

مصاحبه ی خود دیالو

دیالو به وب سایت رسمی یونایتد گفت که چرا چنین صحبت هایی را نباید زیاد جدی گرفت: “می‌دانم که آنها این را گفتند [که من در تمرینات مثل لیونل مسی بودم] اما هیچ کس مثل مسی بازی نمیکند. دوباره می گویم، هیچ کس مثل مسی بازی نمی‌کند. من افتخار می کنم که او [گومز] می‌گوید من مثل مسی هستم اما من می‌گویم این اصلا امکان پذیر نیست! من خوب تمرین می کنم. با کمی دریبل زدن و گلزنی، می‌گویند فوتبال من بیشتر شبیه مسی است، اما امروز می‌گویم هیچ کس نمی‌تواند مثل مسی بازی کند.

افسانه ای به نام لیونل مسی

در سالهای اخیر ، بازیکنان امیدوارکننده ظهور کردkn و به دلیل سبک های بازی یا موفقیت های اولیه خود با مسی مقایسه می شوند. در حالی که این بازیکنان ممکن است جلوه هایی از درخشش جادوگر آرژانتینی نشان دهند ، این اجماع باقی ماند که تکرار تأثیر مسی غیرممکن به نظر می رسد.

مسی برنده ی عناوینی شامل چندین جوایز Ballon D’Or ، عناوین متعدد لیگ داخلی و پیروزی های لیگ قهرمانان اروپا است. توانایی وی برای مسحور کردن مخاطبان یک علامت غیرقابل توصیف در تاریخ فوتبال به جا گذاشت. علیرغم تلاش برای شناسایی “مسی بعدی” ، اظهارات ستاره منچستریونایتد بر منحصر به فرد بودن استعداد مسی و غیرممکن بودن هرکسی که تأثیر او در بازی را تکرار می کند ، تأکید می کند.

به من لقب مسی را ندهید
به من لقب مسی را ندهید

نتیجه

ستاره منچستریونایتد به عنوان یادآوری میراث بی نظیر مسی و چالشی که برای فوتبالیست های مشتاق پیش رو است ، خدمت می کند. در حالی که این ورزش همچنان شاهد استعدادهای قابل توجه است ، هر کدام دارای مهارت ها و مشارکتهای متمایز خود هستند.

در پایان ، ادعایی که توسط ستاره منچستر یونایتد در جامعه فوتبالیستی طنین انداز است ، با این عقیده تأیید می کند که در حالی که استعدادهای مشتاق ممکن است ظهور کند ، تکرار درخشش و میراث بی نظیر لیونل مسی همچنان یک شاهکار غیرممکن است.

Hesam
5 ژانویه 2024

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *