یک مصدوم دیگر در رئال مادرید

یک مصدوم دیگر در رئال مادرید مشخص شد. لوکاس واسکز بازیکن با تجربه رئال مادرید در جریان تمرین امروز رئال مادرید دچار مصدومیت عضلانی شد و سوپر جام اسپانیا را از دست داد. این فصل از لحاظ تعداد مصدومین برای رئال مادرید کابوس وار بود و واسکز نیز به جمع مصدومان پرشمار رئال پیوست. با توجه به آزمایشات انجام شده مدت دوری او را 3 هفته تشخیص دادند.

یک مصدوم دیگر در رئال مادرید

واسکز در رئال مادرید
واسکز در رئال مادرید

جزئیات مصدومیت

واسکز پس از اینکه در تمرین امروز رئال مادرید دچار مصدومیت شد آزمایشاتی انجام داد. پس از آزمایشاتی که بر روی او انجام شد مشخص شد او از ناحیه ران ران راست دچار آسیب شده. باشگاه رئال مادرید مدت دقیقی از دوری او را اعلام نکرده اما رسانه های اسپانیا مدت زمان دوری او را سه هفته تخمین زدند.

مصدومان پرشمار رئال

حالا با توجه به مصدومیت واسکز فهرست مصدومان رئال بلند تر می شود. از مهمترین مصدومان تیم مادریدی می توان به کورتوا، میلیتائو، آلابا، گولر و چندین بازیکن دیپر اشاره کرد. لوکاس در آخرین بازی سال 2023 رئال در زمین آلاوس یک گل مهم و سه امتیازی زد. او همیشه ذخیره‌ای مطمئن برای کارواخال بود که به تازگی از مصدومیت رها شد.

چالش برای کارلتو

عدم حضور اسپانیایی 30 ساله یک چالش تاکتیکی برای مدیر کارلو آنچلوتی است که اکنون با وظیفه تغییر شکل مجدد ترکیب خود برای جبران غیبت وازکز روبرو است. هواداران رئال مادرید ابراز نگرانی کردند به خاطر مصدومیت وی ، با تأیید نقش تأثیرگذار وی در موفقیت های اخیر این تیم.

یک مصدوم دیگر در رئال مادرید
یک مصدوم دیگر در رئال مادرید

نا امیدی واسکز

وازکز ، که بخشی جدایی ناپذیر از مبارزات انتخاباتی رئال مادرید بود ، ابراز ناامیدی خود را از مصدومیت به موقع ابراز کرد و اظهار داشت: “ناامید کننده است که چنین مسابقه مهمی را به دلیل یک مصدومیت غیر منتظره از دست بدهم.نتیجه

نتیجه

کادر پزشکی این باشگاه خستگی ناپذیر برای تسریع در روند توانبخشی وازکز تلاش می کنند و هدف خود را برای بازگشت سریع وی به زمین برای وسایل بعدی پس از بهبودی وی انجام می دهد.

با نزدیک شدن سوپر جام اسپانیا ، بدون شک عدم وجود لوکاس وازکز توسط تیم و هواداران به طور یکسان احساس می شود و یک خلاء را به وجود می آورد که هم تیمی هایش تلاش می کنند تا در این مسابقات معتبر ، پیروزی کنند.

Hesam
5 ژانویه 2024

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *