نقل و انتقالات منچستریونایتد

نقل و انتقالات منچستریونایتد : میسون مانت چلسی ممکن است تابستان امسال راهی منچستریونایتد شود.  نگاهی می‌اندازد به این که چرا چلسی او را رها می‌کند، او چه چیزی را به منچستریونایتد می‌آورد و در کجا تحت نظر اریک تن هاگ قرار می‌گیرد. منچستریونایتد به چلسی نزدیک شده است که 70 میلیون پوند برای هافبک انگلیسی می خواهد.

اریک تن هاگ برای اولین بار زمانی که سرمربی آژاکس بود به میسون مانت برخورد کرد. به صورت قرضی در ویتسه آرنهم، ضربه ایستگاهی این بازیکن 18 ساله منجر به گل سوم تیمش شد زیرا آنها آژاکس را 3-2 در مارس 2018 شکست دادند.

تن هاگ که در آن زمان تنها هشتمین بازی خود در آژاکس را بر عهده داشت، ظاهراً سعی کرد فصل بعد به صورت قرضی از چلسی مونت را برای باشگاه هلندی به خدمت بگیرد. 14 گل و 10 پاس گل در اولین دوره کامل او در فوتبال بزرگسالان، عمدتاً از هافبک مرکزی، توجه تن هاگ را به خود جلب کرده بود.

نقل و انتقالات منچستریونایتد
نقل و انتقالات منچستریونایتد

چرا چلسی مانت را می فروشد؟

دوازده ماه پیش، زمانی که تن هاگ به عنوان سرمربی منچستریونایتد منصوب شد. این ایده که او شانس دومی برای جذب مانت از استمفورد بریج داشته باشد حتی مورد توجه نبود.

اما احتمال اینکه ماونت اکنون در استمفورد بریج بماند بسیار کم است زیرا هافبک حاضر به امضای قرارداد جدید نیست. چلسی می داند که اکنون زمان آن است که از بازیکنی که تنها یک سال از قراردادش باقی مانده است، پول نقد کند.

پس از صرف رکورد بیش از 600 میلیون پوند در دو پنجره نقل و انتقالات گذشته، آبی ها باید با فروش بازیکنان، حساب های خود را متعادل کنند تا مطابق با قوانین بازی جوانمردانه مالی باشند. ماونت نشان دهنده یکی از با ارزش ترین دارایی های آنهاست و از این رو تمایل دارند که او را حتی اگر به رقیب لیگ برتری منتقل کنند.

اسکای اسپورت نیوز می گوید چلسی برای فارغ التحصیل آکادمی خود 70 میلیون پوند می خواهد در حالی که گفته می شود یونایتد امیدوار است نزدیک به 50 میلیون پوند بپردازد. گزارش ها حاکی از آن است که یک پیشنهاد چندان دور نیست.

نقل و انتقالات منچستریونایتد
نقل و انتقالات منچستریونایتد

چرا منچستریونایتد مانت می خواهد؟

در اوایل فصل، پس از ورود کاسمیرو (70 میلیون پوند) و اریکسن (آزاد) در تابستان گذشته. به نظر می رسید که خط هافبک به منطقه ای قدرتمند در یونایتد تبدیل شده باشد، حداقل از نظر گزینه های انتخاب اول.

گروه سه گانه تن هاگ شامل کازمیرو، اریکسن و برونو فرناندز تنها یک بار در این فصل زمانی. که با هم شروع کردند شکست خوردند که این موضوع را تایید می کند. با این حال، زمانی که فرد، اسکات مک‌تومینای و دانی ون دی بیک مورد توجه قرار می‌گیرند، کاهش قابل توجهی در کیفیت مشاهده می‌شود.

علاوه بر آن، همانطور که کمپین به پایان رسید، مشخص شد که اریکسن، در حالی. که برای سایر گزینه‌های در اختیار تن هاگ برای کنترلی که در اختیار دارد. منحصربه‌فرد است، اما تلاش می‌کند تا در اوج خود برای ۹۰ دقیقه رقابت کند. پس از کریسمس، ملی پوش دانمارکی تنها یکی از 15 بازی را که شروع کرده بود به پایان رساند.

Hesam
6 ژوئن 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *