راز ناکامی ساپینتو

تلاش اسقلال برای ساپینتو :اقدام جدید تیم استقلال برای باقی‌ماندن ساپینت.با ارسال ایمیلی به ریکاردو ساپینتو، استقلال اعلام کرد که در صورت تمایل، او می‌تواند با مبلغ 720 هزار یورو به کار خود در این تیم ادامه دهد. به گزارش یک روزنامه ورزشی، پس از شکست استقلال در فینال جام حذفی مقابل پرسپولیس، مسائل مربوط به تمدید قرارداد ساپینتو مورد توجه قرار گرفته است. حجت کریمی، سرپرست مدیرعاملی باشگاه استقلال، پس از دربی، صحبت‌هایی درباره ساپینتو و درخواست‌های عجیب او برای تمدید قرارداد انجام داد که نشان می‌دهد دو طرف به قطع همکاری نزدیک شده‌اند.

نامه به هواداران

در نامه‌ای که ساپینتو به هواداران استقلال منتشر کرد، او ادعا کرد که درخواست‌های نامعقولی از باشگاه نداشته و فقط خواستار قرارداد دو ساله و افزایش 15 درصدی مبلغ قرارداد است. به همراه این حواشی و اختلافات، محرومیت 4 ماهه ساپینتو از سوی کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال نیز مطرح شده است، که نشان می‌دهد مربی پرتغالی به پایان کار خود در فوتبال ایران رسید. و دیگر فرصتی برای بازگشت به استقلال وجود ندارد.

در چنین محیطی، با این حال تعداد زیادی از طرفداران استقلال همچنان به حمایت از ساپینتو و تمدید قرارداد او علاقه دارند و این را در فضای مجازی اعلام کرده‌اند. به همین دلیل، مدیران باشگاه استقلال تصمیم گرفتند تا حسن نیت خود را اعلام کنند و در شرایطی که ساپینتو به مدت 4 ماه محروم شد.، یک ایمیل جدید به او ارسال کرده و خواستار تمدید قرارداد با وی شده‌اند.

تلاش اسقلال برای ساپینتو
تلاش اسقلال برای ساپینتو

مبلغ پیشنهادی

اقدام جدید و تازه استقلال برای باقی‌ماندن ساپینتوباشگاه استقلال اینبار با ارسال یک ایمیل به ریکاردو ساپینتو اعلام کرد. که در صورت تمایل، او می‌تواند با مبلغ 720 هزار یورو به تداوم فعالیت خود در این تیم ادامه دهد. به گزارش یک روزنامه ورزشی، پس از شکست استقلال در نهایت جام حذفی مقابل پرسپولیس. مسائل مربوط به تمدید قرارداد ریکاردو ساپینتو مورد توجه قرار گرفت. حجت کریمی. سرپرست مدیرعاملی باشگاه استقلال، پس از دربی، صحبت‌هایی درباره ساپینتو و درخواست‌های غیرمعقول این مربی. برای تمدید قرارداد داشت که همینجا می‌توان فهمید دو طرف به اتمام همکاری نزدیک شده‌اند.

در ادامه نامه‌ای که ساپینتو به هواداران استقلال ارسال کرد اما بسیاری از معادلات را به هم زد، این مربی پرتغالی در نامه خود به هواداران تأکید کرد که درخواست‌های نامعقولی از باشگاه ندارد و فقط خواستار تمدید قرارداد دو ساله و البته افزایش 15 درصدی مبلغ قرارداد است.

در کنار این حواشی و اختلافات آشکار، محرومیت ساپینتو از سوی کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال نیز به فوتبال‌دوستان اعلام شد. که نشان می‌دهد مربی پرتغالی به پایان کار خود در فوتبال ایران رسیده و دیگر فرصتی برای بازگشت به استقلال وجود ندارد.

قرارداد ریکاردو ساپینتو با استقلال در زمان مصطفی آجورلو منعقد شده بود و مدت زمان آن دو سال بود. در این قرارداد، همکاری برای یک فصل فوتبالی ادامه می‌یافت و در صورت علاقه طرفین، مبلغ قرارداد با افزایش درصدی تعیین می‌شد و به 720 هزار یورو می‌رسید تا به صورت خودکار تمدید شود.

تلاش اسقلال برای ساپینتو
تلاش اسقلال برای ساپینتو

ادامه فعالیت

با توجه به شفافیت موجود در قرارداد ساپینتو، حجت کریمی، سرپرست مدیرعاملی باشگاه استقلال، امروز در یک ایمیل جدید به ساپینتو خواسته کرد. که در صورت تمایل، به کار خود در استقلال ادامه دهد. در این ایمیل، باشگاه استقلال اظهار کرد. که با همان افزایش 20 درصدی که در قرارداد ذکر شد. و با مبلغ 720 هزار یورو برای فصل جدید، آماده همکاری با مربی پرتغالی است. استقلالی‌ها از ساپینتو خواسته‌اند که در صورتی که تمایل به ادامه همکاری با همان مبلغ 720 هزار یورو را دارد، پاسخ بدهد. تا قرارداد به صورت خودکار برای فصل دوم ادامه یابد.

این اقدام جالب از سوی مدیر

ان استقلال در شرایطی صورت گرفت. که ساپینتو همه مسائل مربوط به تمدید قراردادش را به وکیل خود که هنوز در تهران است، سپرده کرد. با توجه به خواسته‌هایی که برای ادامه همکاری اعلام کرده، به خصوص در امضای قرارداد دو ساله، بسیار کم‌انگاران. که توافقی برقرار شود.

با این همه، باید منتظر پاسخ ساپینتو به پیشنهاد جدید استقلالی‌ها باشیم. اینکه ساپینتو با آگاهی از اینکه تا به حال به مدت 4 ماه محروم بود. حاضر است از خواسته‌های خود کوتاهی کند یا خیر، موضوعی است که ممکن است در روزهای آینده بتوانیم بیشتر درباره آن صحبت کنیم.

Hesam
6 ژوئن 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *