تورگان هازارد در دورتموند ماندنی شد

تورگان هازارد از جمله بازیکنان خوب و تکنیکی باشگاه دورتموند آلمان می باشد. تیم دورتموند ظاهرا نمی خواهد او را در این پنجره نقل و انتقالات تابستانی از دست بدهد. باشگاه آلمانی به دنبال فرصت های بی نظیر برای نگهداری بازیکنان خودش است. در ادامه سایت ورزشی با اخبار “تورگان هازارد در دورتموند ماندنی شد” همراه ما باشید.

 

تورگان هازارد در دورتموند ماندنی شد

به گزارش سایت ورزشی ، تورگان هازارد بازیکن فصل قبل تیم دورتموند آلمان می باشد که در این پنجره نقل و انتقالات تابستانی احتمالا از این باشگاه جدا نخواهد شد. باشگاه دورتموند در این فصل برای فروش بازیکنان مازاد خودش مشکلات زیادی پیدا کرد. همین باعث شد تا به برنامه های نقل و انتقالاتی آنها ضربه وارد شود. باشگاه زنبورهای ژرمن مجبور بودند که قرارداد نیکو شولتس را نیز فسخ کنند. حالا گفته می شود امکان رخ دادن سناریوهایی همانند توماس مونیه نیز برای آنها وجود خواهد داشت. اما حالا به نظر می رسد که تورگان هازارد از جمله بازیکنان دیگری است که در لیست فروش بوده و حالا در این باشگاه ماندگار شد.

تورگان هازارد در دورتموند ماندنی شد

بر اساس گزارشات روزنامه بیلد ، انتظار می رفت تورگان هازارد در این پنجره نقل و انتقالات تابستانی از باشگاه دورتموند آلمان جدا گردد و در فصل آینده نیز لباس زنبورها را بر تن نماید.اما از سمت دیر ادین ترزیچ وینگر بلژیکی 30 ساله را که یک بازیکن همه کار می دانند و قصد دارد از او در سمت چپ و راست به عنوان یک پشتیبان برای رامی بن سبعینی در پست دفاع چپ استفاده نماید. با این حال، هیچ پیشنهاد نیزی برای هازارد وجود ندارد که بخواهد دورتموند را ترک کند. گفتنی قرارداد او تا 2024 اعتبار دارد. به نظر شما آیا هازارد می تواند در ادامه این فصل عملکرد خوبی از خودش نشان دهد و در تیم دورتموند باقی بماند؟ لطفا نظرات و دیدگاه تان را در این زمینه در بخش کامنت ها بنویسید.

mohamadnd
27 آگوست 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *