گل های لیگ قهرمانان پیش بینی را نشان می دهد

گل های لیگ قهرمانان پیش بینی را نشان می دهد لیگ قهرمانان اروپا بازگشت. موجی از هیجان و انتظار را با خود به همراه آورد. با شروع فصل 2023/24. هواداران فوتبال در سراسر جهان بار دیگر خود را برای نمایشی از استعداد. درام و لحظات فراموش نشدنی آماده می کنند. و طبق معمول. کارشناسان Goals Show با پیش‌بینی‌ها و بینش‌های خود در اینجا حضور دارند.

مدافع عنوان قهرمانی، منچسترسیتی، خود را برای دفاع از عنوان قهرمانی آماده می کند، اما به نظر می رسد کارشناسان شگفتی های کمی در انتظار خود دارند. جیمز هورنکاسل. جیمز ریچاردسون و جولین لورن. کارشناسان TNT Sports Goals Show. پیش‌بینی‌های جسورانه‌ای را برای لیگ قهرمانان اروپا در این فصل انجام داده‌اند و در مورد آن صحبت‌های زیادی وجود دارد.

گل های لیگ قهرمانان پیش بینی را نشان می دهد
گل های لیگ قهرمانان پیش بینی را نشان می دهد

گل های لیگ قهرمانان پیش بینی را نشان می دهد

اینترمیلان: بار دوم جذابیت دارد؟

فصل گذشته، اینترمیلان با دویدن غافلگیرکننده خود به فینال لیگ قهرمانان اروپا. تخیل هواداران فوتبال را در همه جا به خود جلب کرد. اگرچه آنها به سختی موفق به بالا بردن جام نشدند، کارشناسان Goals Show معتقدند که نراتزوری می تواند این بار برای افتخارآفرینی باشد.

ریچاردسون گفت: “من فکر می کنم که اینتر یک متخصص جام قهرمانی باورنکردنی را به شکل سیمونه اینزاگی در اختیار دارد و خودش را با آنچه در فینال سال گذشته مقابل منچسترسیتی انجام داد شگفت زده کرد.” “آیا آنها می توانند همان مالش سبزی که آنها را در این فصل دوباره به فینال رساند؟ مطمئن نیستم. اما اگر آنها این کار را انجام دهند. فکر می کنم این بار با آگاهی از توانایی های خود و این واقعیت که صادقانه در حال حاضر این کار را انجام دهند. می توانند دریافت کنند. تیم حتی بهتر از ژوئن گذشته مقابل سیتی به نظر می رسد، فکر می کنم آنها می توانند این کار را انجام دهند.”

هورنکاسل نیز این احساس را تکرار کرد و تاکید کرد که تجربه اینتر از سفر فصل گذشته می تواند کلید موفقیت آنها باشد. او گفت: “من فکر می کنم اینتر از باخت در فینال لیگ قهرمانان سال گذشته دور شد و معتقد بود که می تواند آن را برنده شود.” فکر می کنم آنها امسال به فینال برگردند.

اینترمیلان که آخرین بار در سال 2010 با هدایت ژوزه مورینیو قهرمان لیگ قهرمانان اروپا شد. در پنجره نقل و انتقالات تابستانی تغییراتی را در ترکیب خود تجربه کرد. خروج های کلیدی مانند آندره اونانا. میلان اسکرینیار و مارسلو بروزوویچ با ورود افرادی مانند یان سامر، دیوید فراتسی و مارکوس تورام جبران شد.

اینترمیلان با تجربه جدید و ترکیب اصلاح شد. رستگاری در لیگ قهرمانان اروپا را در نظر گرفت.

فینال جذاب
فینال جذاب

پاری سن ژرمن (PSG): پیش بینی قلبی لورن

جولین لورنز، با این حال، اجازه می دهد تا قلب خود را در هنگام پیش بینی خود رهبری کند. او معتقد است که پاری سن ژرمن سرانجام به تلاش خود برای کسب افتخار در لیگ قهرمانان پایان خواهد داد. لورنز گفت: “برنده، من هر سال می گویم، اما مطمئناً در مقطعی، لطفاً، این اتفاق می افتد – PSG در نهایت قهرمان لیگ قهرمانان می شود.”

در حالی که پاری سن ژرمن قبلاً نزدیک شد. این فصل ممکن است کلید موفقیت آنها باشد. با جدایی لیونل مسی، نیمار و مارکو وراتی. تیم پی اس جی متحدتر و متمرکزتر به نظر می رسد. کیلیان امباپه در بهترین فرم قرار دارد و لوئیز انریکه که پیش از این با بارسلونا قهرمان این مسابقات شد. در راس این تیم است.

لورن اعتراف کرد که اگر با سر فکر می کرد. ممکن بود منچسترسیتی را انتخاب کند، اما قلبش محکم بر این است که پاری سن ژرمن در نهایت قهرمان لیگ قهرمانان اروپا شود.

قهرمانی منچسترسیتی
قهرمانی منچسترسیتی

بسته سورپرایز: گالاتاسرای و بیشتر

کارشناسان همچنین در مورد بسته‌های غافلگیرکننده بالقوه در رقابت‌های امسال بررسی کردند. جیمز ریچاردسون معتقد است که گالاتاسرای با خریدها و استعدادهای قابل توجه خود می تواند تماشاگران باشد. او حتی یک گام فراتر رفت و پیشنهاد کرد که منچستریونایتد ممکن است در مرحله گروهی با یک خروج غافلگیرکننده روبرو شود و رقابت سختی از سوی کپنهاگ و بایرن مونیخ داشته باشد.

لورنز هیجان ریچاردسون در مورد گالاتاسرای را به اشتراک گذاشت و به تیم جذاب بازیکنانش از جمله مائورو ایکاردی، دریس مرتنس، حکیم زیچ. ویلفرد زاها و دیگران اشاره کرد. اگر این تیم کلیک کند و به سرعت با رقابت های اروپایی سازگار شود، می تواند تأثیر قابل توجهی داشته باشد.

هورنکاسل به گروه E نگاه می کند. جایی که اتلتیکو مادرید، فاینورد. لاتزیو و سلتیک با آن مبارزه خواهند کرد. او با اشاره به موفقیت‌های اخیرش در رقابت‌های اروپایی، پیشنهاد کرد که فاینورد ممکن است به عنوان بسته شگفت‌انگیز ظاهر شود.

بازیکنی که باید تماشا کرد: ارلینگ هالند

ارلینگ هالند که به تازگی به عنوان بهترین بازیکن مرد سال یوفا در فصل 2022/23 انتخاب شد. انتظار می رود بار دیگر در اروپا تسلط یابد. لورن پیش‌بینی می‌کند با توجه به گروه سیتی . چالش‌های پیش رو، هالند می‌تواند به رکورد 17 گل زده کریستیانو رونالدو در یک فصل لیگ قهرمانان اروپا نزدیک شود.

رقابت نفس گیر
رقابت نفس گیر

Breakout Star: A World of Talent

کارشناسان همچنین توجه خود را به ستاره‌های بالقوه لیگ قهرمانان اروپا در این فصل معطوف کردند. ریچاردسون معتقد است که خریدهای جدید اینترمیلان. داویده فراتسی و مارکوس تورام، می توانند در صحنه بزرگ بدرخشند.

از سوی دیگر، هورنکاسل. کوبو را در رئال سوسیداد برجسته کرد و او را به “مو صلاح ژاپنی” تشبیه کرد. او معتقد است که کوبو مرحله گروهی را روشن خواهد کرد. درست همانطور که مارتین اودگارد زمانی که از رئال مادرید به رئال سوسیداد نقل مکان کرد. انجام داد.

لورنز ژاوی سیمونز هافبک خود را که فصل بوندسلیگا را شگفت‌انگیز آغاز کرد انتخاب کرد.

پس از پیوستن

قرضی از پاری سن ژرمن به تیم RB لایپزیگ. سیمونز قبلاً استعداد خود را نشان داد. لورن از او انتظار دارد در گروه سیتی در کنار یانگ بویز و ستاره سرخ بلگراد موج ایجاد کند.

با شروع مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا، هواداران فوتبال می توانند منتظر فصلی پر از درام، استعدادها و لحظات فراموش نشدنی باشند. چه داستان رستگاری اینترمیلان باشد. چه تلاش پی اس جی برای کسب افتخار، یا ظهور ستاره های جدید. این رقابت نوید ارائه هیجان و تعلیق را به هواداران در سراسر جهان می دهد. برای یک فصل هیجان انگیز دیگر از فوتبال اروپا در بهترین حالت خود آماد.

Hesam
19 سپتامبر 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *