پیام تبریک دایی به مسی

پیام تبریک دایی به مسی ، آقای گل جهان رسما عنوان مهمی است که هر بازیکن برای بدست آوردنش تلاش می کند. لیونل مسی با قهرمانی کشورش در جام جهانی به یکی از بزرگترین آرزوهای فوتبالی اش دست یافته است. حالا به دنبال دست یافتن عناوین شخصی و فردی است. در ادامه سایت ورزشی همراه ما باشید.

آیا مسی می تواند به رکورد آقای گلی علی دایی برسد؟

آیا مسی می تواند به رکورد آقای گلی علی دایی برسد؟

در مسابقه دوستانه بین دو تیم آرژانتین و کوراسائو یک نتیجه پرگل به نفع یاران مسی رخ داد. آلبی سلسته ها با نتیجه 7 گل توانستند این تیم را شکست دهند و سه گل در این مسابقه را لیونل مسی به ثمر رساند. با این هت تریک مسی توانست آمار گلزنی خودش را در تیم ملی به عدد 102 برساند. در این مسابقه در دقیقه 20 بازی توانست اولین گل را به ثمر برساند و به رکورد 100 گل ملی نزدیک شود. او اولین بازیکن در آرژانتین و سومین فوتبالیست دنیا است که به رکورد 100 گلی ملی رسیده است.

پیام تبریک دایی به مسی

ستاره 35 ساله آرژانتینی ها حالا نامش در کنار دایی و رونالدو در دنیا به عنوان آقای گلی ملی مطرح شد. این سه تنها بازیکنان تاریخ هستند که بازی ملی 100 گلی دارند. دایی اسطوره فوتبال دنیا چندین سال پیش به این عنوان دست پیدا کرد. و در دو سال قبل رونالدو توانست این رکورد را از دست علی دایی در بیاورد. حالا مسی نیز به رکورد علی دایی نزدیک شد. ظاهرا شهریار فوتبال ایران باید یک پیغام تبریک جدید برای مسی حاضر کند.

مسی در کنار دایی و رونالدو

پیام تبریک دایی به مسی

همانطور که می دانید بعد از اینکه کریس رونالدو به رکورد 109 گلی علی دایی رسید، شهریار فوتبال ایران پیغام تبریکی را حاضر کرد و در اینستاگرام خطاب به رونالدو نوشت و به او بابت این رکورد شکنی تبریک عرض کرد. رونالدو نیز در پست اینستاگرامی جواب او را داد و از این بابت از علی دایی تشکر نمود. حالا مسی نیز با 102 گل ملی جزو بهترین گلزنان تاریخ کشورش محسوب می شود. حالا تنها 7 گل با علی دایی فاصله دارد و به نظر می رسد با همین روند می تواند به زودی این رکورد را کسب نماید. ظاهرا علی دایی باید پیغام تبریک جدیدش را به مسی نیز ارسال کند.

پیام تبریک علی دایی به کریس رونالدو

علی دایی بعد از کریس رونالدو رکورد او را شکست، پیامی برای CR7 در اینستاگرامش منتشر کرد و رونالدو هم جواب او را داد. حالا به نظر می رسد که دایی کم کم باید حاضر باشد تا پیامی برای مسی و شکستن رکوردش توسط بهترین بازیکن تاریخ فوتبال بفرستد.

mohamadnd
29 مارس 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *