یونایتد 1-2 فولام: باخت یونایتد در دقایق پایانی

یونایتد 1-2 فولام: باخت یونایتد در دقایق پایانی. منچستریونایتد در هفته بیست و ششم لیگ برتر انگلیس در زمین خود اولدترافورد مقابل فولام با نتیجه 2-1 شکست خورد. این مسابقه شاهد یک ترن هوایی از احساسات بود و کلوین باسی در نیمه دوم فولام را پیش انداخت، مگوایر در آخرین دقیقه وقت قانونی برای یونایتد گل تساوی را به ثمر رساند و ایووبی در دقیقه 7+90 فولام را به تساوی کشاند.

یونایتد 1-2 فولام: باخت یونایتد در دقایق پایانی

نیمه ی اول تساوی بدون گل

بیست دقیقه ابتدایی بازی شاهد برتری فولام بود و دو موقعیت گلزنی ایجاد کرد که ایووبی نتوانست از آنها استفاده کند. با این حال، یک دقیقه پس از حمله دوم، ایووبی فولام یک ضد حمله سریع را آغاز کرد، اما مهار عالی اونانا ضربه مونیز را رد کرد و لوکیچ نتوانست توپ برگشتی را تبدیل به گل کند.

باخت یونایتد مقابل فولام
باخت یونایتد مقابل فولام

یونایتد به تدریج از فشار اولیه خارج شد و تلاش گارناچو به تیرک دروازه برخورد کرد. فولام پس از چالش لیندلوف با ضربه مونیز به تیرک دروازه پاسخ داد. نیمه اول بدون گل به پایان رسید، اما یونایتد در پایان به سرعت بیشتری رسید.

نیمه ی دوم همراه با مصدومیت کاسمیرو

در نیمه دوم اتفاقات ناگواری را برای یونایتد به همراه داشت زیرا درگیری بین کاسمیرو و هریسون رید منجر به خروج کاسمیرو به دلیل خونریزی شد و مک تومینی مجبور به ورود به میدان شد. فولام از این موقعیت استفاده کرد و در دقیقه 65 با ضربه محکم کلوین باسی به گل رسید. یک گوشه.

تلاش های اریکسن عملکرد یونایتد را بهبود بخشید، اما آنها نتوانستند دروازه را پیدا کنند. در دقیقه 89 مگوایر با یک گل حساس خود را نجات داد و کار را به تساوی کشاند. با این حال، اشتباه قبلی مگوایر نقش مهمی در پیروزی چشمگیر فولام در وقت های تلف شده داشت.

پایان بازی با گل دقایق پایانی فولام

ضربه سر نادرست مگوایر باعث شد تا ترائوره ایووبی را پیدا کند، او با مانور ماهرانه ای روی دالوت مانور داد و گل پیروزی را محکم کرد و اونانا را درمانده کرد. سوت پایان بازی با پیروزی 2-1 فولام به صدا درآمد و یونایتد با 44 امتیاز به رده ششم سقوط کرد و فولام با 32 امتیاز به رده دوازدهم صعود کرد.

یونایتد 1-2 فولام: باخت یونایتد در دقایق پایانی
یونایتد 1-2 فولام: باخت یونایتد در دقایق پایانی

نتیجه

این مسابقه غیرقابل پیش بینی بودن فوتبال را به نمایش گذاشت، زیرا فولام در لحظات پایانی به پیروزی رسید و ضربه مهمی به آرزوهای منچستریونایتد در لیگ برتر وارد کرد.

Hesam
24 فوریه 2024

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *