حکم فوری کمیته اخلاق علیه استقلال!

کمیته اخلاق با صدور دستور موقت یک عضو باشگاه استقلال را به اتهام جعل سربرگ فدراسیون فوتبال محروم نموده است. در ادامه سایت ورزشی با حکم فوری کمیته اخلاق علیه استقلال! همراه شوید.

 

رسمی: حکم فوری کمیته اخلاق علیه استقلال!

به گزارش سایت ورزشی، چند وقت قبل هدایت ممبینی با فرستادن نامه رسمی به حراست فدراسیون فوتبال خواستار پیگیری موضوع. «جعل سربرگ فدراسیون از سوی باشگاه استقلال» شد. این موضوع واکنش و جنجال زیادی در فوتبال لیگ برتر ایران بپا کرده است. همچنین طرفداران و هواداران باشگاه پرسپولیس نیز واکنش سختی نسبت به این موضوع داشتند. همچنین مدیر عامل باشگاه استقلال نیز در حواشی بازی با نساجی به این موضوع واکنش نشان داد. او نسبت به دبیرکل فدراسیون فوتبال موضع گرفت. با این حال علی خطیر مدیر عامل باشگاه آبی ها در فدراسیون فوتبال و کمیته اخلاقی حاضر شد. او در این باره توضیحاتی را ارائه داد و حالا کمتر از 24 ساعت بعد از حضورش، کمیته اخلاق با یک دستور موقف عضوی از باشگاه استقلال را محروم کرده است.

حکم بر علیه تیم استقلال:

کمیته اخلاق در این زمینه اعلام نمود که با توجه به «اقرار سروش مهاجری. مسئول روابط بین الملل باشگاه استقلال بر اصل ارتکاب» و همچنین «اهمیت برخورد سریع با تخلف رخ داده» دستور موقتی در این خصوص صادر شده است. کمیته اخلاق در این خصوص اعلام کرد: «سروش مهاجری (رئیس روابط بین الملل استقلال) با دستور موقت به میزان 20 روز از هرگونه فعالیت مرتبط با فوتبال، فوتسال و فوتبال ساحلی تا تعیین تکلیف نهایی محروم خواهد بود. تصمیم صادر ابلاغ و ظرف یک هفته از جانب وی قابل اعتراض در کمیته استیناف است.»

این در حالی است که این حکم دستور موقت است و قبل از حکم اصلی صادر شده. با این حال نکته مهم اشاره به اقرار از سمت مسئول امور بین الملل باشگاه استقلال است. که شاید کلید حل این پرونده جنجالی باشد. باید ببینیم در هفته های آینده چه حکمی در این باره صادر خواهد شد.

mohamadnd
23 دسامبر 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *