سپاهان رسما محروم شد

کمیته انضباطی فوتبال ایران تیم فوتبال سپاهان را به دلیل حواشی مختلف از حضور تماشاگران در مسابقه با آلومنیوم اراک محروم کرد. در ادامه سایت ورزشی با ما همراه شوید. سپاهان رسما محروم شد.

 

سپاهان رسما محروم شد

به گزارش سایت ورزشی، تیم فوتبال سپاهان اصفهان در بازی با آلومینیوم اراک از حضور تماشاگران محروم شده است. این حکم روز قبل در خروجی سایت فدراسیون فوتبال قرار گرفت. اما در این باره یک سری تردیدهایی وجود دارد. گفته شد که محرومیت بعد از تائید حکم از سمت کمیته استیناف اجرایی می شود. با این حال دقایق قبل کمیته انضباطی رسما اعلام کرد: پیرو نامه ارسالی از سوی باشگاه سپاهان اصفهان در خصوص پذیرش دادنامه شماره 1628 مورخ 28 آذرماه 1402 مبنی بر محرومیت از حضور هواداران تیم مربوطه در دیدار خانگی با استناد به دادنامه صادره به شماره 1032 مورخ 1402/05/30، باشگاه مربوطه می‌بایست اولین دیدار خانگی خود را بدون حضور تماشاگر برگزار کند.

تیم فوتبال سپاهان اصفهان با سرمربیگری مورایس در این فصل بازیکنان خوبی در اختیار دارد و در لیگ قهرمانان آسیا نیز عملکرد مناسبی داشته و برخلاف بقیه مدعیان ایرانی به دور بعد صعود کرد. سپاهانی ها در لیگ برتر نیز عملکرد خوبی داشتند و برد اخیرشان نیز پرگل بوده است. آنها در این فصل امید دارند که با بازیکنانی نظیر رامین رضاییان و شهریار شگفتی آفرینی کنند. بدین ترتیب تیم فوتبال سپاهان در بازی با آلومینیم در این هفته برگزار خواهد شد.

هوادارانش نیز به دلیل محرومیت در ورزشگاه حضور ندارند. باید ببینیم که آیا این تیم می تواند در استادیوم نقش جهان بدون تماشاچی ها به مصاف شاگردان مجتبی حسینی بروند؟ آیا به نظر شما تیم فوتبال سپاهان اصفهان می تواند بدون حضور تماشاگران پرشور و عالی خودشان در یک مسابقه خانگی پیروز شوند و یک سه امتیاز مهم را بدست آورند؟ لطفا نظرات و دیدگاه تان را کامنت نمایید.

mohamadnd
23 دسامبر 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *