والنسیا ۲-۲ رئال: تساوی رئال در یک بازی جنجالی

والنسیا ۲-۲ رئال: تساوی رئال در یک بازی جنجالی. در دیداری هیجان انگیز در جریان بازی های این هفته فوتبال اسپانیا، رئال مادرید در ورزشگاه نمادین مستایا به مصاف والنسیا رفت که نتیجه آن تساوی 2-2 جذاب بود. علیرغم یک شکست زودهنگام با والنسیا که برتری دو گل را به دست آورد، درخشش وینیسیوس و یک دو گل به موقع امتیازی حیاتی را برای رئال مادرید نجات داد و به آنها اجازه داد با 66 امتیاز جایگاه خود را در صدر جدول حفظ کنند.

والنسیا ۲-۲ رئال: تساوی رئال در یک بازی جنجالی

یک شروع آتشین

از همان ابتدا، این مسابقه با درگیری ها و برخوردهای شدید همراه بود که نشان دهنده جنجال های خارج از زمین بین دو تیم بود. 15 دقیقه ابتدایی شاهد نمایشی از بازی فیزیکی از هر دو طرف بودیم که لحن را برای یک رویارویی با ریسک بالا ایجاد کرد.

تساوی رئال با والنسیا
تساوی رئال با والنسیا

فرصت های اولیه

در دقیقه 17، یک موقعیت امیدوارکننده برای رئال مادرید به وجود آمد که کارواخال با ارسال سانتری که با ضربه سر کاماویگا مواجه شد. متأسفانه برای رئال، توپ به دستان دروازه بان والنسیا راه یافت و امتیاز را حفظ کرد.

والنسیا صدرنشین شد

این بن بست در دقیقه 27 با اشتباه فده والورده باعث شد تا والنسیا از حریف استفاده کند. پرز یک سانتر در سمت چپ دریافت کرد و ضربه او، اگرچه از روی سر هوگو دورو منحرف شد، به پشت تور لونین رسید. سه دقیقه بعد، یارمچوک از خطای دفاعی کارواخال استفاده کرد و از لونین دریبل زد و برتری والنسیا را افزایش داد.

فایت بک رئال

رئال مادرید با تهاجمی فزاینده پاسخ داد و شوت از راه دور والورده در دقیقه 41 دروازه بان والنسیا را امتحان کرد. پیروزی برای رئال در لحظات مرگبار نیمه اول اتفاق افتاد که وینیسیوس با کمک کارواخال و رودریگو توانست دروازه را باز کند و اختلاف را به 2-1 کاهش دهد.

اکشن نیمه دوم

شاگردان کارلو آنچلوتی در نیمه دوم با ضربه سر تماشایی بلینگهام با آزمودن مامارداشویلی تمام تفنگ های خود را به نمایش گذاشتند. با این حال، عالی لونین تلاش والنسیا برای زدن گل سوم را رد کرد. سماجت رئال در دقیقه 76 نتیجه داد که وینیسیوس با پاس پاس براهیم دیاز با ضربه سر توپ را به دروازه خالی فرستاد و نتیجه را 2-2 کرد.

درام متأخر

علیرغم برتری رئال در مالکیت توپ، آنها نتوانستند فرصت قابل توجه دیگری خلق کنند. تنها درام اواخر بازی در زمان های مصدومیت رخ داد، زمانی که داور در ابتدا پس از برخورد ناچو فرناندز، فران گارسیا و هوگو دورو برای والنسیا یک پنالتی اعلام کرد. اما این تصمیم پس از بررسی VAR لغو شد و بازی با تساوی 2-2 به پایان رسید.

والنسیا ۲-۲ رئال: تساوی رئال در یک بازی جنجالی
والنسیا ۲-۲ رئال: تساوی رئال در یک بازی جنجالی

نتیجه

تساوی سخت رئال مادرید مقابل والنسیا آنها را با 66 امتیاز در صدر جدول نگه داشت. خیرونا با 59 امتیاز، اکنون این شانس را دارد که فاصله خود را کم کند و رقابت برای کسب عنوان برتر را تشدید کند. مسابقه مستایا مقاومت رئال مادرید را به نمایش گذاشت و عزم آنها را برای ماندن در رقابت قهرمانی با پیشرفت فصل ثابت کرد.

Hesam
3 مارس 2024

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *