اتلتیکو 2-1 بتیس: برد اتلتیکو در یک بازی سخت

اتلتیکو 2-1 بتیس: برد اتلتیکو در یک بازی سخت. اتلتیکو مادرید در هفته بیست و هفتم لالیگا در دیداری هیجان انگیز مقابل رئال بتیس با نتیجه 2-1 پیروز شد. این مسابقه عزم اتلتیکو برای رهایی از نتایج نامطلوب اخیر را نشان داد. ترکیبی از بازی استراتژیک، خطاهای دفاعی رئال بتیس، و عملکرد برجسته، سه امتیاز حیاتی را برای تیم دیگو سیمئونه تضمین کرد.

اتلتیکو 2-1 بتیس: برد اتلتیکو در یک بازی سخت

اکشن نیمه اول

از همان ابتدا، اتلتیکو مادرید قصد خود را برای تسلط بر بازی نشان داد. آنها با استفاده از فوتبال سریع و پرسینگ بی امان، به دنبال سوء استفاده از اشتباهات دفاعی رئال بتیس بودند. این موفقیت در اوایل دقیقه 7 رخ داد، زمانی که مهار کوکه در میانه میدان زمینه را برای یک گل فراهم کرد. پاس تند ممفیس دپای به محوطه جریمه راه پیدا کرد که در نتیجه روی سیلوا به گل به خودی رسید که ناخواسته توپ را از دروازه بان خود منحرف کرد.

تساوی اتلتیکو مقابل بتیس
تساوی اتلتیکو مقابل بتیس

علیرغم برتری اولیه، اتلتیکو فرصت های بیشتری برای افزایش برتری خود در نیمه اول داشت. آلوارو موراتا اما در دقیقه 27 یک موقعیت را از دست داد و ضربه پنالتی به دلیل خطای روی سیلوا در محوطه جریمه به طرز ماهرانه ای مهار شد.

گل دوم اتلتیکو در دقیقه 43 زمانی که ضربه رودریگو دپول به دنبال یک ضربه کرنر توسط دروازه بان مهار شد، به ثمر رسید و آلوارو موراتا در ریباند به گل رسید و دروازه را باز کرد.

بتیس مبارزه می کند

با ورود به نیمه دوم، رئال بتیس احساس فوریت دوباره ای را به نمایش گذاشت و مصمم به جبران این کسری بود. ویلیام کاروالیو پیشتاز بازگشت بتیس بود و در دقیقه 61 پس از دریافت پاس کوتاه جانی کاردوسو در نزدیکی محوطه جریمه، یک ضربه قوس دار باشکوه به ثمر رساند.

علیرغم تداوم کنترل اتلتیکو بر بازی، آنها در دقیقه 69 وقتی گل آلوارو موراتا را آفساید اعلام کردند با ترس مواجه شدند و فرصتی برای افزایش بیشتر برتری از آنها سلب شد.

اتلتیکو 2-1 بتیس: برد اتلتیکو در یک بازی سخت
اتلتیکو 2-1 بتیس: برد اتلتیکو در یک بازی سخت

نتیجه

اتلتیکو مادرید با موفقیت به پیروزی مورد نیاز خود دست یافت و با 55 امتیاز در رده چهارم قرار گرفت. این برد آنها را در فاصله قابل توجهی از بارسلونا در رده سوم قرار می دهد و با یک بازی اضافی تنها دو امتیاز عقب است. از سوی دیگر رئال بتیس با 42 امتیاز در رده ششم قرار دارد. این نتیجه نقطه عطفی مهم برای اتلتیکو به شمار می رود و به سه بازی بدون برد پایان می دهد و به دنبال کسب رتبه های بالاتر در لالیگا انرژی می بخشد.

Hesam
3 مارس 2024

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *