وندرسون ضربه می زند و پرواز می کند

وندرسون ضربه می زند و پرواز می کند.آ اس موناکو در نبرد برای صدرنشینی در لیگ 1 فرانسه به پیروزی قابل توجهی دست یافت. علیرغم اینکه از نظر عددی ضعیف بود. باشگاه شاهنشاهی در دقایق پایانی بازی بر استاد رنیس پیروز شد و بنابراین فشار را بر رهبران لیگ پاری سن ژرمن حفظ کرد.

وندرسون ضربه می زند و پرواز می کند

موناکو در ابتدای بازی

وندرسون ضربه می زند و پرواز می کند
وندرسون ضربه می زند و پرواز می کند

تمرکز تهاجمی خود را نشان داد و در دقیقه 59 به خاطر آن پاداش گرفت، زمانی که وندرسون مدافع برزیلی پس از یک عملکرد فردی فوق العاده، نتیجه را 1-0 کرد. این گل در زمان حساسی به ثمر رسید و میزبان رن را تحت فشار زیادی قرار داد.

با این حال، زمانی که وندرسون با دریافت کارت زرد قرمز مجبور به ترک زمین شد. بازی تغییری دراماتیک داشت. کارت زرد-قرمز نتیجه خطاهای متوالی بود و به این معنی بود که موناکو باید 15 دقیقه پایانی بازی را با تعداد زیاد بازی کند.

رن از برتری عددی خود استفاده کرد

رن از برتری عددی خود استفاده کرد
رن از برتری عددی خود استفاده کرد

برای تساوی تلاش کرد. تنش زمانی بالا گرفت که میزبان موفق به زدن گل شد. این موضوع فشار بیشتری بر موناکو وارد کرد و تماشاگران شاهد یک مرحله پایانی اعصاب خردکن بودند.

علیرغم شرایط نامطمئن و یورش رن. موناکو موفق شد ترکیب دفاعی آرام و سازمان یافته ای را حفظ کند. شاگردان نیکو کواچ با دفاع مصمم و انضباط تاکتیکی توانستند در طول زمان برتری خود را حفظ کنند و سه امتیاز مهم را به دست آورند.

این پیروزی برای موناکو معنایی دوگانه داشت

آنها از یک سو فاصله خود را با پاری سن ژرمن کم کردند و امیدهای قهرمانی خود را زنده نگه داشتند و از سوی دیگر قدرت و روحیه تیمی خود را با بازی حتی با یک نفر کمتر نشان دادند. میدان

این بازی بار دیگر نشان داد که

هر چیزی در لیگ 1 امکان پذیر است و مبارزه برای کسب رتبه های برتر تا پایان هیجان انگیز خواهد بود. وندرسون. قهرمان و بدبختی بازی، مطمئنا نه این بازی را فراموش خواهد کرد و نه هوادارانی که تا سوت پایان بر لبه صندلی های خود نشستند.

Hesam
10 دسامبر 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *